بیانیه فعالان رسانه‌ای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز جهانی قدس
بیانیه فعالان رسانه‌ای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز جهانی قدس

فعالان رسانه ای استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز جهانی قدس با انتشار بیانیه ای، مردم شریف استان را به شرکت در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت کردند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز ، فعالان رسانه ای استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز جهانی قدس با انتشار بیانیه ای، مردم شریف استان را به شرکت در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت کردند.

در بیانیه فعالان رسانه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد آمده؛

بسْم اللّه الرّحْمن الرّحیم

سبْحان الّذی أسْرى بعبْده لیْلًا من الْمسْجد الْحرام إلى الْمسْجد الْأقْصى الّذی بارکْنا حوْله لنریه منْ آیاتنا إنّه هو السّمیع الْبصیر

پاک و منزّه است آن (خدایی ) که بنده اش را از مسجدالحرام تا مسجدالاقصی که اطرافش را برکت داده ایم شبانه برد، تا از نشانه های خود را به او نشان دهیم همانا او شنوا و بیناست . (سوره مبارکه الاسراء )

در ایامی که ابرقدرت‌ها تمام همت خود را بکار بسته بودند تا قبله اول مسلمین و نام فلسطین در تاریخ به فراموشی سپرده شود، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) با تدبیر حکیمانه خود آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کرد و با این اقدام بی همتا، معادلات سیاسی دنیای استکبار را به هم ریخت.

رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای در باب اهمیت حمایت از فلسطین می فرمایند: امروز دفاع از فلسطین، دفاع از حقیقت است؛ حقیقتی بسیار گسترده‌تر از مسئله‌ی فلسطین؛ امروز مبارزه ‌با رژیم صهیونیستی مبارزه با استکبار است، مبارزه با نظام سلطه است .

امسال در حالی وارد آخرین جمعه ماه مبارک رمضان می‌شویم که جنایات رژیم تا دندان مسلح صهیونیستی علیه ساکنان غزه و کرانه باختری به نقطه اوج خود رسیده و حتی صحن مسجد الاقصی به صحنه آشکار مظلومیت ملت فلسطین تبدیل شده است.

در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی، شاهد تبلور مفهومی به نام «مقاومت همه جانبه» در برابر دشمن صهیونیستی هستیم؛ قدس شریف اولین قبله مسلمانان جهان محکم تر و با صلابت تر از گذشته ایستاده است تا خاری در چشمان استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صهیونیستی باشد.

هر آزادیخواهی که شعله ای از نور انسانیت و آزادگی در وجودش روشن است، جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی را محکوم نموده و با فریادهای اعتراض آمیز خود موجب قدرت و قوت قلب مردم فلسطین می شود؛ رژیم اشغالگر قدس فقط با مردم بی پناه غزه، روبرو نیست بلکه این بار موج جهانی انزجار از جنایات ددمنشانه این رژیم پایه های قدرت پوشالین صهیونیست را درهم می شکنند.

امروز از جنبش حماس و حزب الله گرفته تا حشد الشعبی، انصارالله، فاطمیون، زینبیون و هواداران بیشمار مقاومت در سرتاسر جهان، جملگی چشم به قدس شریف و ملت فلسطین دوخته‌اند.حریم امن الهی امروز نمادی از سنگر مبارزه مظلومان در برابر ستمکاران است، تمام حق در مقابل تمام باطل قد علم کرده است و هر فرد آزاده‌ای بر خود واجب می داند با فریاد حق طلبی در برابر این ظلم، از مردم مظلوم فلسطین حمایت کند.

ملت ایران در کنار برادران خود در سرتاسر جهان اسلام و به تاسی از آرمان آزادی قدس شریف و چارچوب گفتمانی مقاومت، حمایت خود از آزادی قبله گاه اول مسلمین فریاد خواهند زد.شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت مادی و معنوی از مردم مظلوم فلسطین و مبارزین مقاومت، پیروی از سنت الهی « ان تنصرالله ینصرکم» است و این بار موشک های مقاومت و هواپیماهای بدون سرنشین (ابابیل) گنبد آهنین و دروغین صهیونیست جهانی را در هم شکسته و انتقام زنان و کودکان بی پناه غزه را می گیرند.ما اصحاب رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ضمن تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی بر عهد و پیمان خود با امامین انقلاب می مانیم و همگام با امت روزه دار و همیشه در صحنه، با حضور در آئین راهپیمایی روز قدس و انعکاس حماسه بزرگ ملت ایران از قاب دوربین ها و قلم هایمان حمایت خود را از فلسطین مظلوم اعلام می نماییم .

Visits: 1