برگزاری نماز ظهر عاشورا در قالب سوگواره بصیرت عاشورایی در بقعه متبرکه امامزاده جعفر علیه السلام
برگزاری نماز ظهر عاشورا در قالب سوگواره بصیرت عاشورایی در بقعه متبرکه امامزاده جعفر علیه السلام
نماز ظهر عاشورا در قالب سوگواره بصیرت عاشورایی در بقعه متبرکه امامزاده جعفر علیه السلام شهرستان گچساران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز ، ابراهیم قاسمی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران گفت: نماز ظهر عاشورا در قالب سوگواره بصیرت عاشورایی با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز در بقعه متبرکه امامزاده جعفر علیه السلام شهرستان گچساران برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران گفت: مراسم دهه اول محرم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در بقعه متبرکه امامزاده جعفر علیه السلام شهرستان گچساران برگزار شد.

ابراهیم قاسمی گفت: از امام صادق علیه السلام نقل شده که فرمودند : هر کس که خدا خیر خواه او باشد، محبت حسین علیه السلام و زیارتش را در دل او می اندازد و هر کس که خدا بدخواه او باشد، کینه و خشم حسین علیه السلام و خشم زیارتش را در دل او می اندازد.

قاسمی با بیان این‌که حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اولویت قطعی ما است، گفت: آیین های عزاداری در ایام محرم باید با رعایت تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شود.

ابراهیم قاسمی با اشاره به وضعیت نامطلوب شیوع کرونا در شهرستان گچساران و هشدارهای ستاد ملی کرونا اظهار کرد: لازم است که همه شیوه‌نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و برگزاری آیین ها در فضای باز مورد توجه همه قرار بگیرد.

Visits: 0