۴۵ میلیارد به مجتمع پردیس هنری گچساران اختصاص یافت
۴۵ میلیارد به مجتمع پردیس هنری گچساران اختصاص یافت

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال ۴۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات نفت برای احداث مجمتع پردیس هنری تخصیص داده شد

پژمان نیک اقبالی امروز از آغاز عملیات فاز دوم احداث   مجتمع پردیس فرهنگی- هنری گچساران خبر داد.

 وی با اشاره به آغاز فاز دوم این طرح گفت: بعد از یک وقفه یک ساله  برای اجرای فاز دوم این طرح   مناقصه برگزار، پیمانکار انتخاب و عوامل اجرایی عملیات این طرح  در چند روز آینده  آغاز می‌شود.

 مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: تغییر طرح مجتمع و دکوراسیون داخلی  موجب به وقفه افتادن عملیات اجرایی این طرح شد.

 نیک اقبالی ابراز کرد: امسال ۴۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات نفت برای احداث این مجمتع  هنری تخصیص داده شد که با تخصیص ۱۰۰درصدی اعتبار این پروژه  تا پایان سال پیشرفت خوبی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه پروژه مجتمع پردیس فرهنگی_ هنری گچساران هم اکنون ۶۷درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: برای تکمیل مجتمع پردیس فرهنگی و هنری گچساران نیاز به ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار است.

 مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: برای انجام فاز نخست این طرح ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

 نیک اقبالی ابراز کرد:  مجتمع پردیس هنری در زمینی  به مساحت ۱۰ هزار و ۱۵۰ متر مربع و زیربنای ۶ هزار و ۵۰۰ متر مربع در دو ساختمان ۲ و ۳ طبقه ا در حال احداث است.

وی خاطرنشان کرد: این ساختمان دارای  ۸ سالن از جمله  موسیقی، پلاتو، نگارخانه، گالری، موزه، سینما، گیم نت، کافی نت، کنفرانس، کتابخانه تخصصی، سینما تکس و سالن‌های ۱۵۰ و ۴۰۰ نفری است.

Visits: 0