فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمددرگذشت«آمیراحمد تقوی» را تسلیت گفت

سردار حمید خرمدل
کهگیلویه

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، در پی درگذشت عالم ربانی آمیراحمد تقوی مؤسس نخستین حوزه علمیه کهگیلویه و بویراحمد و پدر معنوی کهگیلویه، فرمانده سپاه فتح طی پیامی رحلت این عالم ربانی را تسلیت گفت.

در پیام سردار حمید خرمدل آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم-انالله و‌اناالیه راجعون

خبر ارتحال عالم وارسته،حضرت حجت‌السلام و المسلمین آمیراحمد تقوی  رحمه الله علیه،همچنان که مایه تالم همه مردم استان و خصوصا منطقه کهگیلویه و خوزستان گردید خیل عظیم بسیجیان و سپاهیان استان که وجودش تداعی روزهای مبارزه، حمایت و هدایت‌های آن روحانی مجاهد بود را نیز به شدت متاثر و اندوهگین ساخت .

در ادامه این پیام تأکید شده است: نقش بی‌بدیل آن راحل به حق پیوسته در روزهای نفس گیر انقلاب اسلامی در خطه کهگیلویه و گرمابخشی ایشان به جبهه‌های نبرد برای رزمندگان و پیشکسوتان جهاد و شهادت فراموش نشدنی است .

در ادامه آمده است: زهد و تقوای کم نظیر ماندن تا آخرین روزهای زندگی در میان مردم بلاد خویش و پشت پا زدن به تمام زخارف مادی در عین مسئولیت‌پذیری برای پیشبرد آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهنمودهای امامین انقلاب ،ولایت مداری و حضور فعال در صحنه‌های اجتماعی،مجاهدت در تعلیم و تربیت و پرورش شاگردانی در تراز انقلاب اسلامی و پایگاه مردمی منحصر به فرد از جمله خصوصیات برجسته آن روحانی فرزانه بود که حقیقتا فقدان وجودشان به شدت احساس می‌شود.

با عرض تسلیت به محضر رهبر معظم انقلاب،حوزه های علمیه، علمای اعلام ،همه دوستداران خاصه بیت مکرم و فرزندان داغدار ایشان ،قطعا حضور مردم قدرشناس استان و کشور در مراسم وداع با این عالم دینی ،شکوه دیگری از پیوند مردم و روحانیت و ولایت را به منصه ظهور خواهد رساند و مرهمی است بر دل همه ارادتمندان-روحشان شاد و جوار حق تعالی گوارای وجودشان.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بقاع متبرکه
توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد صورت می گیرد؛برگزاری همایش بزرگداشت عالم واقف مرحوم حضرت آیت الله میراحمد تقوی(ره) در شهرستان کهگیلویه

حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همایش بزرگداشت عالم واقف مرحوم حضرت آیت الله میر احمد تقوی(ره) پنجشنبه سوم مهرماه در بقعه متبرکه امامزاده سید محمید علیه السلام برگزار می شود.

کهگیلویه
برگزاری همایش رهروان زینبی(س) در بقعه متبرکه امام زاده آقامیر(ع)شهر دهدشت

همایش رهروان زینبی(س) در بقعه متبرکه امام زاده آقامیر(ع)شهر دهدشت شهرستان کهگیلویه برگزار می گردد.

آمیر احمد تقوی
کهگیلویه
پیام تسلیت روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت درگذشت ”آ میراحمد تقوی”

رامین چرومی،روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین آ میراحمد تقوی را تسلیت گفت.