درخشش سه ورزشکار کرمانشاهی اعزامی به رقابت‌های  یونیورسیاد دانشجویان جهان در چنگدو- چین
درخشش سه ورزشکار کرمانشاهی اعزامی به رقابت‌های  یونیورسیاد دانشجویان جهان در چنگدو- چین
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: سه ورزشکار کرمانشاهی در رقابت‌های المپیک یونیورسیاد دانشجویان جهان، ۵ مدال رنگارنگ کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، منوچهر حاتمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: لعیا محمدی، آرین سلیمی و محنا رحیمی سه ورزشکار کرمانشاهی اعزامی به رقابت‌های یونیورسیاد دانشجویان جهان که در چنگدو- چین ، موفق به کسب ۵ مدال ارزشمند از این رویداد شدند.

وی ادامه داد: آرین سلیمی تکواندو کار پرافتخار و جوان کرمانشاهی در رقابت‌های تکواندو، علی‌رغم مصدومیت توانست ۲ مدال ارزشمند نقره انفرادی و تیمی کسب کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: در جریان این پیکارها در رشته تیراندازی لعیا محمدی تیرانداز شایسته کرمانشاهی ضمن راهیابی به فینال انفرادی، در بخش تیمی در مواد ۱۰ و ۲۵ متر تیمی موفق به کسب ۲ مدال ارزشمند برنز شد.

وی خاطرنشان کرد: محنا رحیمی ووشوکار شایسته استان اعزامی به رقابت‌های المپیک دانشجویان جهان نیز با شایستگی تمام به مدال برنز دست یافت تا برای دومین دوره پیاپی در این رقابت‌ها صاحب عنوان شود.

حاتمی در پایان، افتخارآفرینی آرین سلیمی در رشته تکواندو، لعیا محمدی در رشته تیراندازی و محنا رحیمی در رشته ووشو در رقابت‌های المپیک دانشجویان جهان در چنگدو چین را به این قهرمانان، خانواده‌های آن‌ها ،هیأت‌های ورزشی و جامعه ورزش استان تبریک گفت.

Views: 5