۲۴ هزار نفر برای تماشای فیلم به سینماها رفتند/«هتل» همچنان پیشتاز است
۲۴ هزار نفر برای تماشای فیلم به سینماها رفتند/«هتل» همچنان پیشتاز است
فروش سینمای ایران در هفته گذشته به بیش از 39 میلیارد و 623 میلیون تومان رسید. همچنین در این هفته 24 هزار نفر به تماشای فیلم‌های اکران شده نشستند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از پایگاه خبری هنرآنلاین،هشتم دی ماه با فروش بیش از ۸ میلیارد و ۱۷۶ میلیون تومان بیشترین فروش هفته گذشته را داشت.

بر اساس این گزارش، فیلم‌های «هتل» با فروش بیش از ۱۲ میلیارد و ۹۴۴ میلیون تومان، «ویلای ساحلی» با فروش بیش از ۹ میلیارد و ۷۹۹ میلیون تومان، «ورود و خروج ممنوع» با فروش بیش از ۵ میلیارد و ۸۷۳ میلیون تومان، «فسیل» با فروش بیش از ۳ میلیارد و ۲۰۸ میلیون تومان، «بچه زرنگ» با فروش بیش از ۲ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان، «مسافری از گانورا» با فروش بیش از یک میلیارد و ۲۴۹ میلیون تومان و «جوجه تیغی» با فروش بیش از یک میلیارد و ۴۸ میلیون تومان به ترتیب، رتبه اول تا هفتم جدول فروش هفته گذشته را به خود اختصاص دادند.

همچنین، فیلم‌های «نارگیل۲» با فروش بیش از ۶۹۴ میلیون تومان، «گیج گاه» با فروش بیش از ۴۶۰ میلیون تومان، «حدود ۸ صبح» و «عامه‌پسند» با فروش بیش از ۳۴۱ میلیون تومان، «ضد» با فروش بیش از ۳۳۶ میلیون تومان، «سلفی با رستم» با فروش بیش از ۲۵۹ میلیون تومان، «پالایشگاه» با فروش بیش از ۲۵۷ میلیون تومان و «شهر هرت» با فروش بیش از ۱۴۱ میلیون تومان در رتبه‌های هشتم تا پانزدهم جدول فروش هفته گذشته جای گرفتند.

Views: 2