۱۴۰۰ نفر در زیر آوارهای غزه مفقود شده‌اند
۱۴۰۰ نفر در زیر آوارهای غزه مفقود شده‌اند
وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطین با اشاره به مفقودی 720 کودک در زیر آوارهای شهر غزه، گفت که طی بیست و چهار ساعت گذشته، در بمباران صهیونیستها 352 نفر به شهادت رسیده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطین امروز جمعه خبر داد که رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۳۷ کشتار در نوار غزه مرتکب شده است.

القدره با بیان اینکه در جریان این جنایات، ۳۵۲ نفر شهید و ۶۶۹ نفر هم زخمی شدند، گفت: ۱۴۰۰ فرد در زیر آوار بمباران صهیونیستها در غزه مفقود شده‌اند که از این تعداد، ۷۲۰ نفر از آنان کودک هستند.

وی روز گذشته نیز خبر داد که طی ۱۲ روز گذشته تاکنون ۳۴۷۸ نفر در نتیجه حملات رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند. 

القدره درباره پیآمدهای خطرناک تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه هشدار داد و افزود که در این ۱۲ روز بیش از ۱۲ هزار نفر نیز زخمی شده‌اند. 

 القدره همچنین گفت که جنایت‌های پی در پی رژیم صهیونیستی، یک پاکسازی نژادی و تهدیدی برای موجودیت فلسطینیان است.  به گفته وی بیش از ۷۰ درصد قربانیان جنایت‌های رژیم صهیونیستی طی ۱۲ روز را کودکان، زنان و افراد سالخورده تشکیل می‌دهند. 

از سوی دیگر شبکه المیادین از شهادت تعدادی از شهروندان و زخمی شدن ده‌ها نفر دیگر در حملات رژیم صهیونیستی به چندین منطقه در حی‌الزیتون واقع در جنوب شهر غزه خبر داد. 

ارتش رژیم صهیونیستی امروز و در چهاردهمین روز از تجاوزات خود به غزه، به بمباران مناطق مسکونی ادامه داد؛ حملاتی که تاکنون منجر به شهادت ده‌ها نفر دیگر از فلسطینیان شده است.

با تداوم روند بمباران غزه وزارت بهداشت فلسطین تعداد شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به ۴ هزار و ۱۳۷ شهید، بیش از ۱۳ هزار مجروح و بیش از هزار مفقود که بیشتر آن‌ها کودک هستند، افزایش یافته استز

ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز اعلام کرد که شب گذشته ۱۰۰ هدف جدید در نوار غزه را بمباران کرده است و نظامیان آن به حملات هوایی علیه مردم غزه و همچنین دستگیری فلسطینیان در کرانه باختری ادامه می‌دهند.

Visits: 1