کنفرانس یمن: «تحریم» سلاح موثر در به زانودرآوردن اسرائیل است
کنفرانس یمن: «تحریم» سلاح موثر در به زانودرآوردن اسرائیل است
وزیر صنعت و بازرگانی یمن در کنفرانس بین‌المللی فعال‌سازی سلاح تحریم اقتصادی آمریکا و رژیم صهیونیستی تاکید کرد، تحریم یکی از مهم‌ترین سلاح‌ها برای به زانو درآوردن صهیونیست‌ها و حامیان غربی آنهاست.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، فعالیت‌های کنفرانس بین‌المللی فعال‌سازی سلاح تحریم اقتصادی کالاهای آمریکایی و اسرائیلی امروز یکشنبه در استان الحدیده یمن با حضور گسترده چهره‌های رسمی و دانشگاهی آغاز شد.

محمد شرف المطهر، وزیر صنعت وبازرگانی یمن طی نطقی در این کنفرانس تاکید کرد: سلاح تحریم یکی از مهم‌ترین سلاح‌های مؤثر برای به زانو درآوردن صهیونیست‌ها و غرب کافر است.

وزیر صنعت و بازرگانی یمن گفت: تصمیمات این وزارتخانه برای تحریم شرکت‌های آمریکایی و حذف شرکت‌های حامی رژیم غاصب صهیونیستی، بیانگر خواسته‌های مردم یمن است.

المطهر افزود: این کنفرانس یکی از الگوهای بسیج برای حمایت از مردم فلسطین است و البته یمنی‌ها در دو عرصه نظامی و اقتصادی پشتیبانی از ملت فلسطین حضور پیشرو دارند.

علامه شمس الدین شرف الدین، مفتی اعظم یمن هم در این همایش بر لزوم اقدام عملی ملت‌ها برای حمایت از ملت فلسطین گفت: ملت‌ها در فعال سازی سلاح تحریم نباید منتظر رهبران خائن باشند.

وی افزود: مسلمانان امروز هیچ بهانه‌ای برای کمک نکردن به برادرانشان در غزه ندارند و باید با سلاح تحریم به مقابله با مستکبران بروند. امروز نقاب از چهره مدعیان اسلام برداشته و دو رویی آنها آشکار شد.

علامه شرف الدین افزود: امارات صهیونیست‌های عرب هستند و تحریم کالاهایشان تحریم کالاهای اسرائیلی شمرده می‌شود که در آنجا (امارات) ساخته می‌شود تا سلاح تحریم دور زده شود.

وی با اشاره به حمایت آمریکا، انگلیس و فرانس از جنایات رژیم اشغالگر در کشتار زنان و کودکان بی گناه فلسطینی گفت: باید کالاهای این کشورها در همه جای جهان تحریم شود.

محمد عیاش قحیم، استاندار الحدیده نیز تاکید کرد امروز نقش جهادی ملت یمن درحمایت از فلسطین با مقابله نظامی و اقتصادی رژیم اشغالگر تکمیل شده است.

یمنی‌ها به دنبال تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی پویش‌های متعددی را در تحریم کالاهای شرکت‌های حامی رژیم صهیونیستی راه اندازی کردند که با استقبال گسترده روبه رو شده است.

Visits: 2