کنایه آشکار یحیی به کمال و شاید سیامک!
کنایه آشکار یحیی به کمال و شاید سیامک!
یحیی گل‌محمدی بعد از سوال یک خبرنگار در مورد مصاحبه کمال کامیابی‌نیا جملاتی را به زبان آورد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ،هفته گذشته گفتگوی کمال کامیابی‌نیا در مورد اتفاقات پرسپولیس که با لحن انتقادی او نسبت به سرمربی این تیم همراه بود، به شدت مورد توجه قرار گرفت.

حالا یحیی درباره مجادله لفظی کمال با پریرا گفته است: هر بازیکنی که در پرسپولیس حضور داشته باشد، حتی یک بازی هم بکند، قابل احترام است. خصوصا اینکه بعضی بازیکنان سال‌های زیادی اینجا بودند و از آنها تشکر دارم. اما اینکه باشند، همه چیز خوب باشد و بعد که می‌روند حاشیه درست کنند، اتفاق خوبی نیست و دور از انصاف است.

او در پاسخ به این سوال که آیا علت جدایی کمال سن بالا بوده؟ عنوان کرد: ماندن یک بازیکن در تیم، هیچ ربطی به سن و سال ندارد. مگر سیدجلال و آقا کریم نبودند؟ این‌ها بازیکنانی بودند که سال‌های زیادی به خاطر کیفیتشان در تیم ماندند. اینکه صحبت‌هایی را می‌کنند، ربطی به سن ندارد و به کیفیت بازیکن و نظر کادر مرتبط است.

گل محمدی صراحتا از کامیابی‌نیا انتقاد کرد و اظهار داشت: از کمال تشکر دارم و زحمت زیادی برای تیم کشید اما صحبت‌های او خیلی غیر حرفه‌ای بود، خیلی.

او در پاسخ به این سوال که کمال گفته بود شخص دیگری در جدایی‌اش نقش داشت و سیامک نعمتی نیز همین صحبت را مطرح کرده بود، گفت: شما که من را می‌شناسید و بچه‌ها هم من را می‌شناسند.

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه