کمک ۲۰ میلیاردی مردم ایران به غزه
کمک ۲۰ میلیاردی مردم ایران به غزه
رئیس کمیته امداد با اعلام روش‌های جذب کمک‌های مردمی برای غزه، گفت: بر اساس شماره حساب اعلامی، تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد تومان کمک نقدی برای مردم مظلوم غزه جمع‌آوری شده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد با اشاره به قساوت رژیم صهیونیستی در قتل عام مردم مظلوم وکودکان غزه گفت: ملت ایران همواره در برابر مظلومیت مردم غزه احساس تکلیف کرده و اکنون نیز می‌کند.

وی جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تهیه نیازهای اولیه و ارسال به غزه را یکی از برنامه‌های کمیته امداد عنوان کرد و افزود: خوشبختانه شاهد جمع‌آوری کمک‌های مردمی خوبی از طریق نهادهای مختلف به خصوص کمیته ‌امداد هستیم.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه طبق آخرین گزارش تا پایان هفته گذشته بیش از ۲۰ میلیارد کمک نقدی از طریق شماره حساب اعلامی کمیته امداد جمع‌آوری شد، گفت: به طور قطع این میزان بیشتر شده است.

بختیاری اضافه کرد: این مبالغ به نهادهای متولی مربوطه تحویل خواهد شد که مسئولیت ارسال کمک به غزه را برعهده دارند.

وی شرایط غزه را فاجعه بار دانست و افزود: امروز باید تمام مسلمانان نسبت به غزه احساس تکلیف و مسئولیت کنند.

رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۰۰۰۳۵ و  کد دستوری #۱۲* برای کمک به مردم مظلوم غزه اختصاص یافته است که ملت بزرگوار، نوع‌دوست و مسلمان ایران اسلامی می‌توانند کمک های خود را واریز کنند.

Visits: 3