کاهش قیمت دلار ‌آزاد با اعلام برخورد با صرافی‌های متخلف
کاهش قیمت دلار ‌آزاد با اعلام برخورد با صرافی‌های متخلف
در معاملات امروز بازار ارز و طلا، قیمت دلار در بازار غیررسمی دوباره کاهش یافت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس،دلار ‌امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، با افزایش ۱۰۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۲۸۹ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۵۳۵ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار امروز در بازار ارز تهران و به نرخ توافقی صرافی در زمان تنظیم گزارش، به قیمت ۴۰ هزار و ۸۷۹ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۲۸۶ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۴۸۲ تومان معامله شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌، قیمت دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۸ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شد.

بانک مرکزی اعلام کرده است طی روزهای آینده با صرافی های متخلف برخورد خواهد کرد و به نظر می رسد همین مسئله موجب کاهش فعالیت دلالان در بازار ارز شده است.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه ‌طرح قدیم‌ در بازار امروز‌ به نرخ ۲۵ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به قیمت ۲۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار امروز به نرخ ۱۵ میلیون و ۳۱۱ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۰۷ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان معامله شد. ‌

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲میلیون و ۳۳۳ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز در بازار جهانی‌ بدون تغییر قیمت، ۱۹۵۹ دلار معامله شد.

Visits: 4