پیام مشترک نماینده ولی‌فقیه و استاندار کهگیلویه و بویراحمد در سالگرد سردار دلها
پیام مشترک نماینده ولی‌فقیه و استاندار کهگیلویه و بویراحمد در سالگرد سردار دلها
آیت‌الله سید نصیر حسینی نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به همراه دکتر حسین کلانتری استاندار پیام مشترکی به مناسبت سالگرد شهاد ت سردار حاج قاسم سلیمانی صادر کردند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس ؛ آیت‌الله سید نصیر حسینی نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به همراه دکتر حسین کلانتری استاندار پیام مشترکی به مناسبت سالگرد شهاد ت سردار حاج قاسم سلیمانی صادر کردند.

.

 در این پیام آمده است: شهادت سردار سلیمانی یک حادثه‌ تاریخی است، یک حادثه‌ی معمولی نیست که از یاد تاریخ برود؛ این در تاریخ ثبت شد به عنوان یک نقطه‌ی روشن و (شهید سلیمانی)، هم قهرمان ملّت ایران شد و هم قهرمان امّت اسلامی شد؛ این نکته‌ی اساسی است. (مقام معظم رهبری)

در ادامه پیام آمده است: حاج قاسم سلیمانی پس از سال‌ها مجاهدت در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و پس از آن به عنوان مؤثرترین فرد مبارز با عناصر تروریسم در منطقه و جهان و نمادی بارز از ولایتمداری، عزت، غیرت، اخلاص، استکبار ستیزی، دفاع از مظلوم و وطن‌دوستی شناخته شده بود، از این رو تمام آزادی‌خواهان جهان او را مدافع ملت‌ها و حافظ آرامش و امنیت در منطقه می‌دانستند.

در ادامه این پیام آمده است: به یقین پرچمی که سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدشان در حمایت از مظلومان و مبارزه با استکبار جهانی برافراشته است، به حول قوه الهی با قوت و قدرت بیشتری در اهتزاز باقی خواهد ماند  و درخت تنومند مقاومت و مبارزه با استکبار جهانی در سایه خون این شهید عزیز مستحکم‌تر شده و هر قطره خون حاج قاسم، در رگ‌های هزاران جوان مؤمن و انقلابی این مرز و بوم می جوشد.

در ادامه این پیام آمده است: تفکر سردار دلها هر روز در دل و ذهن مردم  افزون می شود و  دشمن خبیث و جنایتکار باید بداند که با اقدام تروریستی دولتی و به شهادت رساندن  سردار سلیمانی ها، هزاران سردار سلیمانی دیگر وارد میدان خواهد شد انسجام و وحدت مثال زدنی ملت ایران پس از شهادت سردار دلها کام دشمن را به شدت تلخ کرد. 

اینک یک سال از آن جنایت بزرگ  و تاریخی گذشته و دل های عاشقان سردار سلیمانی همچنان بی تاب و محزون است. 

نماینده ولی‌فقیه و استاندار در این پیام آورده‌ا‌ند: بر خویش فرض می‌دانیم اولین سالگرد شهادت شهید بین المللی ایران و جهان اسلام مرد میدان ، فرمانده همیشه پیروز سپاه قدس، سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و یاران شهیدشان توسط نیروهای جنایتکار آمریکا را به محضر فرماندهی معظم کل قوا مقام معظم رهبری ،خانواده های مکرم شهیدان، همرزمان داغدارشان و ملت شریف و بزرگ ایران بویژه مردم سلحشور و شهید پرور استان کهگیلویه و بویراحمد و همه دوستدارانشان تبریک و تسلیت عرض نماییم.

Visits: 0