پوشش رسانه‌ای برنامه‌های هفته دولت در کهگیلویه و بویراحمد با ۱۵۰ رسانه

کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد تقوی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفته دولت بیش از ۱۵۰ خبرنگار پوشش رسانه ای خواهند داد، ۱۲ عنوان خبر در بخش های مختلف پیش بینی شده است.

تقوی بیان کرد: تاکید این است در شرایط ویروس کرونا بیش ترین استفاده از رسانه‌ها و خصوصا صدا و سیما داشته باشیم که در روزهای اخیر بحث تولید اینفوگرافیک، موشن گرافیک را دنبال کردیم.

وی افزود: درصدد هستیم برنامه ها و کلیپ ها در هفته دولت با رنگ و بوی محرم باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کهگیلویه و بویراحمد
بیانیه پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم علیه السلام اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته دفاع مقدس

پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم علیه السلام اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد هفته‌ی دفاع مقدس، یاد و خاطره شهیدان، جانبازان و ایثارگران و جان‌برکفان آن فتح‌الفتوح عظیم را گرامی داشت.

کهگیلویه و بویراحمد
پیام اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت هفته دفاع مقدس

روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.

کهگیلویه و بویراحمد
فرمانده سپاه فتح مطرح کرد: برنامه ریزی سپاه فتح برای توزیع ۱۳ هزار بسته معیشتی در کهگیلویه و بویراحمد

سردار خرم دل برنامه ‌ریزی سپاه فتح را توزیع ۱۳ هزار بسته معیشتی دانست و یادآور شد: نهادهای حمایتی مثل کمیته امداد حدود ۴۰ هزار بسته توزیع می‌ کند که هشت هزار بسته تاکنون توزیع شده و ۴۰ هزار پرس غذای گرم هم توزیع خواهد شد