نعیم قاسم: درحمله زمینی، غزه گورستان دشمن خواهد بود
نعیم قاسم: درحمله زمینی، غزه گورستان دشمن خواهد بود
معاون دبیر کل حزب الله لبنان با بیان اینکه حملات دشمنان به غیرنظامیان، بدون پاسخ نخواهد ماند، گفت که حزب الله در قلب جنگ با رژیم صهیونیستی قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان امروز شنبه تأکید کرد که دشمنان مقاومت، به شدت از توانمندیهای آن واهمه دارند و به همین دلیل در مسیر نابودی گام برمی‌دارند.

قاسم با بیان اینکه حملات دشمنان مقاومت به غیرنظامیان، بدون پاسخ نخواهد ماند، گفت: کشورهای غربی از جنایات و کشتار رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند و آنان نیز در این مسئله شریک هستند.

به گزارش شبکه المیادین، وی با تأکید بر لزوم مقابله با رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: ما امروز در قلب جنگ قرار داریم. ما بر اساس دیدگاه خود، [با دشمن صهیونیستی] مقابله خواهیم کرد تا فلسطین و قدس آزاد شود.

حزب الله: احتمال گسترش درگیری وجود دارد

معاون دبیر کل حزب الله با اشاره به اینکه غربیها از صدور هر گونه قطعنامه‌ در محکومیت جنایات صهیونیستها ممانعت می‌کنند، خاطر نشان کرد: اسرائیل کشتار جمعی و نابودی هدفمند غیر نظامیان را در پیش گرفته است. آمریکا نیز باید بداند که نتایج این مسئله را خواهد دید.

قاسم ادامه داد: اگر لازم به مداخله بیشتر ما باشد، این کار را انجام خواهیم داد. آنچه هم اکنون در جنوب [لبنان] انجام می‌دهیم، مرحله‌ای است که با مقابله [با دشمن صهیونیستی] همخوانی دارد، ولی اگر دشمن، بیشتر مداخله کند، درگیری گسترش پیدا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه حزب الله تمام تلاش خود را خواهد کرد تا دشمن صهیونیستی ضعیف شود، گفت: حمله زمینی اسرائیل به غزه، گورستان دشمن خواهد بود. ما چاره‌ای جز پیروزی و آنان (صهیونیستها) چاره‌ای جز شکست ندارند.

منابع اسرائیلی هم امروز از تبادل آتش بین حزب الله و نظامیان رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی خبر دادند.

به گفته این منابع، در ادامه درگیریهای مقاومت لبنان با صهیونیستها، نیروهای حزب الله بعد از ظهر امروز شنبه یک موشک ضد زره به سمت شهرک صهیونیستی «مرگالیوت» شلیک کردند.

مسئولان صهیونیست هم از ساکنان مرگالیوت و شهرکهای «المناره»، «یفتاح» و مسغاف خواستند در مناطق امن پناه بگیرند. شبکه ۱۴ رژیم صهیونیستی اما خبر داد که حزب الله چندین موشک ضد زره نیز به سمت شهرک «حانیتا» شلیک کرده است.

به دنبال حملات موشکی حزب الله به شمال فلسطین اشغالی، صهیونیستها از بیم تلفات، در حال تخلیه شهرکهای مرزی هستند.منابع صهیونیستی روز گذشته خبر دادند که تا کنون ۲۷ هزار شهرک‌نشین از ۲۸ شهرک واقع در مرزهای فلسطین اشغالی و لبنان خارج شده‌اند.

رئیس شهرک مرزی «مارگالیوت» در واکنش به این مسئله گفت: حزب الله هر کاری که می‌خواهد با ما انجام می‌دهد. ما در حال تخلیه شهرکها هستیم، ولی در طرف دیگر [مرز]، زندگی به صورت عادی در جریان است.

Visits: 1