نعیم قاسم: حزب الله بخشی از جنگ در راه فلسطین است
نعیم قاسم: حزب الله بخشی از جنگ در راه فلسطین است
معاون دبیر کل حزب الله لبنان ضمن هشدار به نقش کشورهای غربی در حمایت از رژیم صهیونیستی، تأکید کرد که باید جنگ علیه غزه را متوقف کنند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، نعیم قاسم معاون سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان تأکید کرد که کشتارهای رژیم صهیونیستی در غزه، باعث می‌شود که برای مقابله با این رژیم، مصمم‌تر شویم.

قاسم با اشاره به سقوط اخلاقی و سیاسی غرب و شعارهای آن درباره حقوق بشر و دموکراسی در جریان عملیات طوفان الاقصی، گفت: حزب الله بخشی از جنگ در راه فلسطین است. ما هیچ تفاوتی بین آزادی فلسطین، لبنان و منطقه قائل نیستیم.

جنبش حزب‌الله لبنان یک روز پس از آغاز عملیات طوفان الاقصی، حملات خود را علیه نظامیان رژیم صهیونیستی و مقرهای آنان در مرزهای لبنان و فلسطین اشغالی آغاز کرد و روز به روز بر دامنه این حملات افزوده می‌شود.

حزب الله ساعتی پیش خبر داد که پایگاه «جل العلام» متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی را در خطوط مرزی لبنان منهدم کرد.منابع خبری فلسطینی می‌گویند مقاومت اسلامی لبنان برای اولین بار از موشک‌های سنگین در این حمله استفاده کرده است.

حزب‌الله دقایقی بعد در بیانیه‌ای اعلام کرد رزمندگان این جنبش به صورت همزمان امروز با موشک و تسلیحات مناسب مواضع «جل العلام»، «الجرداح»، «حدب البستان»، «المالکیه»، و«المطله» را هدف حمله قرار داده‌اند.

به گزارش شبکه المیادین، نعیم قاسم با بیان اینکه حزب الله برای از بین بردن طرحهای رژیم صهیونیستی همیشه در میدان است، خطاب به کشورهای غربی گفت: جنگ را متوقف کنید تا گسترش پیدا نکند. از ما نیز نخواهید که به دنبال گسترش آن نباشیم.

معاون سید حسن نصرالله در پایان تأکید کرد: متحد خواهیم ماند، برای مقاومت کار خواهیم کرد، در هر زمان که لازم باشد، هزینه آن را نیز پرداخت خواهیم کرد.

Views: 1