نصیرالاسلامی: هفته دولت فرصت ارزشمندی جهت ارائه خدمات مردمی است
نصیرالاسلامی: هفته دولت فرصت ارزشمندی جهت ارائه خدمات مردمی است
حجت الاسلام نصیرالاسلامی با اشاره به اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی صندلی مسئولیت در واقع لباس خدمت گذاری است، گفت: هفته دولت فرصت مغتنم و ارزشمندی جهت ارائه خدمات مردمی است.

حجت الاسلام «عباس نصیرالاسلامی» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری شباویز گفت: هر ساله دوم تا هشتم شهریورماه که در تقویم ایران اسلامی مزین به نام دولت بوده، یادآور تلاش‌های مجاهدانه معلمان بزرگ ایمان و عمل، شهیدان رجایی و باهنر و نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی صندلی مسئولیت در واقع لباس خدمت گذاری است، افزود: همان طور که امام خمینی (ره) فرمودند «به من خدمتگذار بگویید بهتر است»، لذا باید در این هفته خدمات ارائه شده نظام به ویژه دولتمردان را برای مردم که در واقع ولی نعمتان ما هستند، بازگو کرد.

وی ادامه داد: وقتی امام خامنه ای (مدظله العالی) می فرمایند «خدمت به مردم را عطیه الهی بدانید»، لذا همه مسئولین با نیت الهی و تلاش جهادی به مردم بزرگوار و عزیز ایران خدمت کنند.

حجت‌الاسلام نصیرالاسلامی ضمن تبریک هفته دولت به رئیس جمهوری و دولت مردمی ایشان، استاندار خدوم و تلاشگر استان کهگیلویه و بویراحمد و همکاران، اظهار امیدواری کرد همه مسئولین خدمتگزار به ویژه هیئت دولت در راه حل مشکلات مردم و پیشبرد اهداف عالیه انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری مدظله العالی موفق و موید باشند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه که تحت زعامت ولی امر مقام عظمای ولایت با حضور فعال نماینده معزز ایشان اداره می شود، آمادگی همکاری و تعامل خوب و سازنده با دولتمردان را دارد.

وی خاطرنشان کرد: بحمدلله فعالیت‌های خوبی در ابعاد فرهنگی، قرآنی، اجتماعی، اقتصادی، عمرانی و ثبتی در استان کهگیلویه و بویراحمد در اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفته که در همین راستا از تلاش همکاران عزیز، اصحاب وقف و دست اندرکاران معزز بقاع متبرکه و امام‌زادگان تشکر می کنم.

حجت‌الاسلام نصیرالاسلامی گفت: ان شاء الله خدمات اوقاف و امور خیریه استان با کمترین امکاناتی که از حیث موقوفات و ساختار اداری دارد، باعث خیر و برکات فراوان برای مردم ولایت مدار استان کهگیلویه و بویراحمد باشد.

Visits: 4