نشست هم‌اندیشی رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد با ریحان محمدپور ده‌بزرگی / محمدپور ده بزرگی : کشور و مردم نیاز به تبلیغ و شعار ندارد، تا درد مردم را حس نکنیم، نمی‌توان قدمی برداشت
نشست هم‌اندیشی رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد با ریحان محمدپور ده‌بزرگی / محمدپور ده بزرگی : کشور و مردم نیاز به تبلیغ و شعار ندارد، تا درد مردم را حس نکنیم، نمی‌توان قدمی برداشت
نشست هم‌اندیشی رسانه‌ها و اهل قلم استان کهگیلویه و بویراحمد با ریحان محمدپور ده‌بزرگی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز ، صبح امروز (شنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۴۰۲) نشست هم‌اندیشی رسانه‌ها و اهل قلم استان استان کهگیلویه و بویراحمد با ریحان محمد‌پور ده بزرگی_ نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت_ در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی شهر یاسوج برگزار شد.

ریحان محمدپور ده‌بزرگی در این نشست با تسلیت ایام اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و مدافع حرم، اظهار داشت: هدف اصلی از شرکت اما در انتخابات مجلس خدمت به مردم است و اعتقاد داریم که عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست.وی افزود: امروز کشور و مردم ما نیاز به تبلیغ و شعار ندارد و تا درد مردم را حس نکرده باشیم نمی‌توان قدمی برداشت.

محمدپور ده‌بزرگی در ادامه با نکوهش دو دستگی و شکاف بین نیروها و مشکلاتی که از این جهت به‌وجود می‌آید، اشاره کرد و افزود: دو دستگی و شکاف نمی‌گذارد ما به سهم خودمان در پایتخت برسیم، بنابر این یکی از برنامه‌های که ما دنبال خواهیم کرد، کادرسازی در تهران است و وجود نیروهای انسانی توانمند در پایتخت می‌تواند، گره‌های زیادی را برای رفع محرومیت‌های استان کهگیلویه و بویراحمد باز کند.

این فعال سیاسی در ادامه با بیان اینکه اعتماد بسیار خوبی نسبت به همشهریان‌مان در تهران وجود دارد، تاکید کرد: اشتغال اولین اولویت ما است و در گام بعدی کادرسازی نیروها در تهران را دنبال خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: ما باید برنامه‌های خود را پیش ببریم و نافی کار گذشتگان نیستیم و باید روی مشکلات اساسی منطقه زوم کنیم. اولویت اول من مشارکت حداکثری است و اینکه در جریان اصلاح‌طلب یا اصول‌گرا هستیم، بسیار مهم نیست و هر جا شکاف و دو دستگی ایجاد شد، ضرر کردیم.

وی با بیان اینکه گفتمان ما گفتمان بزرگان و خانواده‌ها و شهدای ما هست، گفت: حساسیت روی موضوعات مختلف و دامن زدن به حواشی و صحبت‌های بی‌ثمر عقب ماندگی ما را بیشتر می‌کند.

این فعال سیاسی تاکید کرد: دامن زدن به اینکه فلانی وابسته به کدام حزب و باند موجت کندی ردند و پیگیری اموراتمان در مرکز خواهد بود

ده‌بزرگی گفت: دغدغه‌ای که رسانه‌ها برای حاکمیت و مردم دارند، هیچ کسی ندارد و وظیفه ذاتی خود می‌دانیم که از شماها حمایت کنیم.

وی افزود: بزرگترین مشکل استان کهگیلویه و بویراحمد در عدم انسجام و عدم همبستگی می‌دانم و اولین مشکل‌مان عدم اتحاد است که ان شاء الله با درایت مردم قابل رفع است و راهکار هم فرهنگ‌سازی می‌باشد.

محمدپور ده‌بزرگی در ادامه گفت: در طول بیست و دو سال سابقه کاری‌ام، از موضوعات و مشکلات اصحاب رسانه آگاهم و سختی کار آن‌ها سال‌هاست که رفع نشده است.

این نامزد انتخابات مجلس در ادامه صحبت‌هایش این را هم گفت که هر جا تعاملی با کشور‌های همسایه داشتیم، موفق بودیم.

وی در ادامه به ضرورت ایجاد زیرساخت‌های اشتغالزایی و تولید در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: امروز دیگر نباید بچه‌های ما در بندرعباس و عسلویه کار کنند و باید صنعت را در این استان ایجاد کنیم. صنعت را باید به منطقه بیاوریم و با توجه به ظرفیت‌های استان می‌توان تا حد زیادی مشکلات استان کهگیلویه و بویراحمد را مرتفع ساخت.

محمدپور ده‌بزرگی با بیان اینکه نافی زحمات هیچکدام از نمایندگان فعلی نیستیم، گفت: کاری به عملکرد گذشتگان‌ نباید داشته باشیم و زمان‌ را باید به سمتی ببریم که گره‌ای از مشکلات مردم رفع شود.وی با اشاره به حضور نمایندگان دیگر، گفت: تا فردا نمی‌دانیم چه اتفاقی می‌افتد، آن‌ها برنامه‌های خود را دارند و ما هم برنامه‌های خود را داریم. دنیای امروز دوره شناخت و ارتباط است و هر کس صاحب ارتباط بهتری باشد، یقیناً بهتر عمل خواهد کرد.

این فعال سیاسی با بیان اینکه دولت فعلی همکاران ما در قوه قضائیه بوده‌اند، خاطرنشان کرد: ارتباط ما با دولت فعلی بسیار تأثیر‌گذار است، زیرا امورات دست این افراد است.

محمدپور ده‌بزرگی با بیان اینکه بیشتر مشکلات امروز استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه نبود فرهنگ‌سازی مناسب است، گفت: از لحاظ فرهنگی نمی‌گوییم، ضعیف هستیم ولی می‌طلبد بیشتر فرهنگ‌سازی شود.

Visits: 28