ملاقات سیاوش و استقلال به تعویق افتاد
ملاقات سیاوش و استقلال به تعویق افتاد
مدافع سابق استقلال ممکن است به خاطر مصدومیت بازی با استقلال را از دست بدهد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ، سیاوش یزدانی مدافع تیم سپاهان روز گذشته یک استوری را در اینستاگرامش پست کرد که در آن لباس جراحی به تن کرده بود و این موضوع باعث نگرانی هواداران سپاهان شد. برخی فکر کردند که او قصد انجام عمل جراحی دارد اما بعد مشخص شد که او برای زدن یک نوع آمپول برای درمان کمرش به پزشک مراجعه کرده و جراحی در کار نیست. 

یزدانی در مراسم ختم پدر پیام نیازمند دروازه‌بان سپاهان نیز حضور پیدا کرده بود اما به نظر می‌رسد هنوز به طور صددرصد از مصدومیت رها نشده است. این مدافع ۳۱ ساله که سابقه حضور در استقلال تهران و پیکان را هم در کارنامه دارد در اردوی پیش فصل تیمش دچار مصدومیت شد و البته به نظر روند بهبود را طی کرده چرا که سرمربی پرتغالی سپاهان در دقایق پایانی بازی با ذوب آهن از او در ترکیب تیمش استفاده کرد. با این حال یزدانی اولین بازی این فصل را تجربه کرد اما باید دید او از چه زمانی می‌تواند در ترکیب ثابت تیم حضور پیدا کند.  

با توجه به بازگشت نیلسون جونیور از محرومیت و در حالی که هادی محمدی نیز در بازی با ذوب آهن از سوی مورایس در ترکیب اصلی قرار گرفت به نظر سیاوش یک رقابت سخت را برای رسیدن به ترکیب اصلی داشته باشد آن هم در هفته دوم که سپاهان باید در ورزشگاه خانگی یک دیدار بسیار سخت برابر استقلال را برگزار کند. هرچند این دیدار می‌تواند برای سیاوش یک بازی متفاوت باشد. بعد از آن جدایی عجیب در میانه‌های فصل گذشته، شاید اگر این تقابل شکل می‌گرفت یک عامل دیگر به چندین دلیل جذابیت این بازی افزوده می‌شد.

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه