مصدومیت تلخ پدیده جوان پرسپولیس
مصدومیت تلخ پدیده جوان پرسپولیس
علیرضا خدادادی در مسابقه دوستانه دیروز پرسپولیس مقابل فجر سپاسی مصدوم شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه،تصویری از بازی دوستانه سرخ‌ها مقابل حریف زردپوش خود منتشر شده که نشان می‌دهد سه پزشک مشغول بیرون بردن یکی از بازیکنان پرسپولیس از زمین هستند. نحوه بردن آنها با احتیاط زیاد نشان می‌دهد که مصدومیتی جدی گریبانگیر این بازیکن پرسپولیس شده که البته صورتش در تصویر مشخص نیست.

پیگیری خبرنگار ما روشن کرد که این بازیکن کسی جز علیرضا خدادادی، مهاجم جوان پرسپولیسی‌ها و بازیکنی که در این فصل به تیم بزرگسالان اضافه شده، نیست.

خدادادی ۲۱ ساله که در دیدار دوستانه پرسپولیس مقابل مس رفسنجان موفق به گلزنی هم شده بود، یکی از مهره‌هایی محسوب می‌شود که یحیی گل‌محمدی با توجه به ناکامی پرسپولیس در جذب مهاجم خارجی روی او حساب ویژه‌ای باز کرده است.

او در فصل گذشته پس از حضور در دیدار مقابل گل‌گهر از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب‌دیدگی شد و در شرایطی که به نظر می‌رسید باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد، با تشخیص پزشک معالج دو ماه استراحت مطلق برای وی تجویز شد.

او پس از گذراندن این استراحت طولانی به تمرین برگشت و در تست‌های پزشکی مختلفی شرکت کرد و نشان داد که می‌تواند در شروع فصل همراه پرسپولیسی‌ها باشد، اما با وجود درخشش در برخی از مسابقات، او دیروز در دیدار مقابل فجرسپاسی از ناحیه رباط صلیبی دوباره آسیب دید و شاید این‌ بار دوباره زیر تیغ جراحی برود.

البته هنوز هیچ اظهارنظر پزشکی‌ مشخصی درباره این بازیکن منتشر نشده و همه منتظرند تا پس از کاهش التهاب مربوط به محل‌ آسیب‌دیده، پزشک درباره او تشخیص نهایی را بدهد. این یک خبر تلخ برای پرسپولیسی‌ها است که در فصل تازه امیدوار بودند از حضور این جوان بیشتر استفاده کنند.

Views: 1

  • منبع خبر : ورزش سه