مسکن ملی در اغلب شهرهای فارس در یک یا ۲ طبقه حیاط‌دار اجرایی شد
مسکن ملی در اغلب شهرهای فارس در یک یا ۲ طبقه حیاط‌دار اجرایی شد
مدیر کل راه و شهرسازی فارس گفت: در بیشتر شهرهای فارس پروژه‌های نهضت ملی مسکن به صورت یک طبقه یا ۲ طبقه حیاط‌دار در دست اجرا است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،محمودرضا طالبان روز جمعه پس از بازدید دوره ای از پروژه‌های مسکن ملی سه شهرستان فارس، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شهرستان کوار ۲هزار و ۶۵۰ نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن واجد شرایط واگذاری شناخته شده‌ و تایید نهایی شده‌اند.

وی افزود:از این شمار تا کنون یکهزار و ۲۸۸ نفر آورده خود را نیز واریز کرده‌اند.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس درباره ساخت واحدهای مسکونی کوار نیز توضیح داد: تاکنون ۴۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی این شهرستان از مرحله سفت کاری عبور کرده و در مرحله نازک کاری است.

طالبان اعلام کرد: به زودی مشکل کمبود زمین برای دیگر متقاضیان کواری نیز حل می‌شود و عملیات اجرایی پروژه‌ها با سرعت بیشتری دنبال می‌شود.

او با اشاره به بازدید از پروژه‌های نهضت ملی شهرستان فیروزآباد، گفت: نهضت ملی مسکن این شهرستان در ۲ طبقه حیاط‌دار اجرایی شده و روند اجرای این پروژه‌ها خوب است.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس افزود: شهر فیروزآباد ۶۰۰ نفر از متقاضیان نهضت ملی مسکن، تایید نهایی شده‌اند و واجد شرایط واگذاری هستند.

طالبان ادامه داد: تاکنون سه هزار و ۸۹۳ نفر در این شهر واریز وجه خود را انجام داده‌اند که از این شمار برای سه هزار و ۷۰۰ متقاضی زمین آماده شده است.

وی اضافه کرد: تاکنون پروانه ساختمانی بیش از ۲ هزار واحد مسکونی کوار اخذ شده و در مراحل مختلف از شروع فونداسیون تا مرحله نازک کاری است.

مدیر کل راه و شهرسازی فارس درباره پروژه‌های نهضت ملی شهرستان فراشبند نیز گفت: تصریح کرد: واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن در این شهرستان نیز به صورت ۲ طبقه حیاط‌دار اجرا می‌شود.

طالبان افزود: در شهرستان فراشبند ۲۴۱ نفر برای دریافت مسکن در قالب این طرح ملی تایید نهایی شده‌اند که ۱۴۸ نفر از آنها واریز وجه را انجام داده‌اند و برای ۶۸۴ نفر زمین تهیه شده است.

وی ادامه داد: عملیات فونداسیون ۱۷۶ واحدمسکونی فراشبند به پایان رسیده و در مرحله سفت کاری و نازک کاری است.

Views: 2