مذاکره خطیر با مجیدی صحت ندارد؛ هیچ دلیلی برای تغییر نکونام وجود ندارد
مذاکره خطیر با مجیدی صحت ندارد؛ هیچ دلیلی برای تغییر نکونام وجود ندارد
برکناری ستاره اسبق تیم فوتبال استقلال از هدایت اتحاد الکلباء امارات، شایعاتی را درباره مذاکره مدیریت باشگاه استقلال با وی مطرح کرد؛ شایعاتی که البته صحت ندارد و آبی‌ها با سرمربی فعلی خود ادامه خواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،فرهاد مجیدی که در هفته‌های گذشته در لیگ امارات نتایج چندان خوبی با اتحاد کلبا نگرفته بود، با این تیم به خط پایان رسید و روز جمعه به طور توافقی جدا شد.

مجیدی ۲ سال پیش هدایت استقلال را در لیگ برتر برعهده داشت و به یادماندنی‌ترین قهرمانی آبی‌پوشان در تاریخ لیگ برتر را رقم زد. استقلال در لیگ بیست و یکم به دراماتیک‌ترین شکل ممکن به طلسم ۹ ساله‌ قهرمان نشدنش در لیگ برتر پایان بخشید. تیم مجیدی با کلکسیونی از رکوردها از جمله بیشترین امتیاز کسب شده در طول یک فصل، کمترین گل خورده و البته سپری کردن ۳۰ بازی بدون شکست جام قهرمانی را لمس کرد.

مجیدی پس از این قهرمانی در لیگ برتر راهی امارات شد تا هدایت کلبا را بر عهده بگیرد. او در این تیم شروع خوبی داشت اما شرایط در ادامه برای مرد محبوب استقلالی‌ها خوب پیش نرفت و کاپیتان اسبق این تیم در نهایت مجبور به جدایی از کلبا شد.

جدایی مجیدی از این تیم شایعات زیادی مطرح کرد؛ شایعاتی مبنی بر اینکه ممکن است او در آینده‌ای نه چندان دور جانشین جواد نکونامی شود که مدت‌هاست رابطه خوبی با علی خطیر(مدیرعامل آبی‌ها) ندارد.

با این حال، همانطور که ایرنا پیش از این در خبری اختصاصی اعلام کرده بود، مجیدی پس از جدایی از باشگاه اتحاد کلبا قصد مربیگری ندارد و می‌خواهد چند صباحی به دور فوتبال باشد.

این احتمال وجود دارد که مجیدی راهی اسپانیا شود و چند ماهی دور از حاشیه‌های فوتبالی به تجدید قوا پرداخته و خودش را آماده چالشی جدید در سال پیش رو کند!

اما هرچه باشد، شایعات مطرح شده درباره بازگشت فرهاد به لیگ ایران و به دست گرفتن سکان هدایت استقلال صحت ندارد و این مساله درباره مذاکره خطیر با او نیز صدق می‌کند.

یکی از مدیران باشگاه استقلال در واکنش به شایعات درباره پیغام خطیر به فرهاد، گفت: وقتی هنوز ۲۴ ساعت از قطع همکاری مجیدی با باشگاه اتحاد کلبا نگذشته، چطور می‌شود مذاکره‌ای صورت گرفته باشد؟! این خبر بیشتر به یک شوخی بی‌مزه شبیه است!

وی افزود: در روزهایی که استقلال صدرنشین لیگ برتر است هیچ دلیلی برای تغییر کادر فنی استقلال وجود ندارد. این جا مشخص می‌شود کسانی که چنین شایعاتی را مطرح می‌کنند خیرخواه استقلال نیستند.

با این تفاصیل، تکلیف نیمکت استقلال روشن به‌نظر می‌رسد و این تیم با نکونام به کار خود در لیگ برتر ادامه خواهد داد. آبی‌ها تا اینجای فصل با هدایت ستاره اسبق تیم ملی ایران نتایج خوبی را کسب کرده و در صدر جدول قرار دارند.

Views: 3