قهرمانی جهان :صعود نه،صدرنشینی هم میخواهیم .
قهرمانی جهان :صعود نه،صدرنشینی هم میخواهیم .
تیم‌های ملی والیبال نوجوانان ایران، آرژانتین، فرانسه و ایتالیا با پیروزی در دومین مسابقه خود برابر حریفان، به دنبال صدرنشینی در مرحله مقدماتی هستند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش ورزشه سه ،مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان با حضور ۱۹ تیم از روز چهارشنبه ۱۱ مرداد در سن خوآن آرژانتین آغاز شد و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.

در دومین روز این مسابقات تیم‌های ملی والیبال نوجوانان آرژانتین، فرانسه، ایران و ایتالیا حریفان خود را شکست دادند تا با کسب دومین پیروزی خود را برای صدرنشینی در گروه خود آماده کنند. البته ایران به دلیل انصراف نیجریه از رقابت‌ها با سه پیروزی و ۹ امتیاز در حال حاضر در صدر جدول گروه C قرار دارد و در صورت شکست کلمبیا در روز شنبه ۱۴ مرداد به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد خواهد شد.

آمریکا، بلژیک، اسلوونی و کره‌جنوبی دیگر تیم‌هایی بودند که در روز دوم برابر حریفان به پیروزی رسیدند و نخستین برد خود را به ثبت رساندند. (البته با توجه به همگروه بودن کره‌جنوبی با ایران برای این تیم هم یک برد به دلیل انصراف نیجریه در نظر گرفته شده و در جدول با دو پیروزی در رتبه دوم قرار دارد.)

نتایج کامل دومین روز مسابقات قهرمانی جهان به شرح زیر است:

کلمبیا یک – کره‌جنوبی ۳ (۱۸ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۷، ۲۵ بر ۱۹، ۲۱ بر ۲۵)

ژاپن یک – اسلوونی ۳ (۲۳ بر ۲۵، ۱۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۶ بر ۲۵)

ایران ۳ – پورتوریکو صفر (۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۱۲)

بلغارستان یک – فرانسه ۳ (۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۱۸ بر ۲۵ و ۱۹ بر ۲۵)

بلژیک ۳ – شیلی صفر (۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲)

آمریکا ۳ – کاستاریکا صفر (۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۵)

ایتالیا ۳ – مکزیک صفر (۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۱)

آرژانتین ۳ – صربستان صفر (۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۲۲)

Visits: 3

  • منبع خبر : ورزش سه