فراخوان طرح پژوهشی روش های مطلوب و استاندارد حفظ قرآن کریم

بقاع متبرکه

دبیرخانه ستاد راهبری حفظ قرآن کریم کشور در نظر دارد به منظور شناسایی و معرفی روش های مطلوب و استاندارد برای حفظ قرآن کریم به شناسایی و احصا روش های حفظ قرآن کریم در داخل و خارج از کشور بپردازد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، سید رضا منصوری مهریان رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : دبیرخانه ستاد راهبری حفظ قرآن کریم کشور در نظر دارد به منظور شناسایی و معرفی روش های مطلوب و استاندارد برای حفظ قرآن کریم به شناسایی و احصا روش های حفظ قرآن کریم در داخل و خارج از کشور بپردازد. به همین منظور مرکز اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد از پژوهشگران و اساتید علاقمند دعوت می نماید در این فراخوان شرکت نمایند.

سید رضا منصوری مهریان گفت:علاقمندان می توانند با تهیه فرم پروپوزال از اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد یا ادارات اجرایی و دفاتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه استان و تکمیل کاربرگ فرم پژوهشی (فرم پروپوزال) حداکثر تا بیستم مهرماه سال جاری در این فراخوان شرکت نمایند.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پژوهشگران و اساتید علاقمند بعد تهیه و تکمیل فرم پروپوزال تا تاریخ اعلام شده ، نسبت به ارسال فرم تکمیل شده به ایمیل setadhefz@oghaf.ir
اقدام نمایند.

وی افزود : شماره تماس دبیرخانه ستاد راهبری حفظ قرآن کریم کشور به شماره ۰۲۱۶۴۸۷۲۶۳۱ آماده پاسخگویی به سوالات می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کهگیلویه و بویراحمد
نقش وقف در تعدیل ثروت

حجت الاسلام قاسم مومنی شاد گفت: وقف گامی برای تعدیل ثروت است. یکی از راه‌های تعدیل ثروت همین وقف کردن است. اینها ارزش وقف است.

کهگیلویه و بویراحمد
وقف برای حوزه درمان و سلامت ،‌ اشتغال، ازدواج جوانان، کمک به مستمندان و برنامه های قرآنی از جمله مهم‌ترین نیازهای امروز جامعه

حجت‌الاسلام سید نورالله جنتی پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وقف برای حوزه درمان و سلامت ،‌ اشتغال، ازدواج جوانان، کمک به مستمندان و برنامه های قرآنی از جمله مهم‌ترین نیازهای امروز جامعه است.

کهگیلویه و بویراحمد
طرح هرهفته معرفی یک شهید کهگیلویه و بویراحمد /آشنایی با جوان بویراحمدی که در زندان های عراق به شهادت رسید

جوان بویراحمدی در زندان های دشمن بعثی به شهادت رسید و پیکر مطهرش هم دیگر هیچ گاه به تنگ تامرادی بویراحمد باز نگشت.