سلیمی مصدوم شد و گرند پری پاریس را از دست داد
سلیمی مصدوم شد و گرند پری پاریس را از دست داد
با صلاحدید پزشکان نماینده وزن80+ کیلوگرم تیم ملی تکواندو کشورمان به دلیل مصدومیت، حضور در رقابت های گرندپری پاریس را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ، دومین مرحله از رقابت های گرندپری در سال ۲۰۲۳ طی روزهای دهم  تا دوازدهم شهریورماه به میزبانی کشور فرانسه با حضور نفرات برتر رنکینگ ۸ وزن المپیکی بانوان و آقایان برگزار خواهد شد.

در وزن ۸۰+ کیلوگرم آرین سلیمی به همراه ابوالفضل عباسی جهت حضور در این رقابت ها به اردوی تیم ملی دعوت شده بود که به واسطه مصدومیت رخ داده در یونیورسیاد چین، با صلاحدید پزشکان، حضور در مسابقات پاریس را از دست داد و در صورت قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی، خود را برای بازی های آسیایی هانگژو آماده خواهد کرد.

بر همین اساس  تیم ملی با ۷ تکواندوکار از جمله مبینا نعمت زاده در وزن ۴۹- و ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم، مهدی حاجی موسایی و ابوالفضل زندی در وزن ۵۸- کیلوگرم، متین رضایی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن ۸۰- کیلوگرم و ابوالفضل عباس در وزن ۸۰+ کیلوگرم در رقابت های گرندپری شرکت می کند.

در این رقابت ها مینو مداح در گروه بانوان سرمربی است؛ همچنین بیژن مقانلو سرمربی و مجید افلاکی مربی گروه آقایان هستند. گفتنی است افشین رهبری نیز پزشک تیم خواهد بود و هادی ساعی نیز سرپرست تیم است.

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه