سرمربی شارجه:ترس را کنار گذاشتیم و بردیم
سرمربی شارجه:ترس را کنار گذاشتیم و بردیم
کازمین اولاریو سرمربی مشهور شارجه در پایان بازی برابر تراکتور از پیروزی تیمش در یادگار امام تبریز ابراز رضایت و خوشحالی کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ، این مربی با تجربه و شناخته شده فوتبال امارات که سابقه بازی مقابل تیم های مختلف ایرانی در رقابت های لیگ قهرمانان را دارد امروز در شرایطی تیمش را برنده از زمین خارج کرد که شاید هواداران فوتبال در ایران بخت کمتری برای وی متصور بودند. او در کنفرانس خبری صحبت هایش را اینطور آغاز کرد که:  
اول از همه خوشحالم که در چنین جوی بازی کردیم. به چنین فضایی عادت نداشتیم برخی بازیکنان تجربه بازی در چنین جوی را نداشتند. بعضی  از بازیکنان با این شرایط آشنا نبودند، مشکل بود و نگران بودم برخی بازیکنان نتوانند اما توانستند بر ترسشان فائق آمده و در نهایت نتیجه را بگیرند.

بولت استقلالنگرانی از سطح ارتفاع 
بازی را خوب شروع کردیم و کنترل کرده و به گل رسیدیم. می دانستیم کار سختی داریم. البته در نیمه اول کمی تمرکزمان را از دست دادیم، و چند موقعیت هدر رفت، بعدش اما به گل رسیدیم. تمرکزمان را از دست دادیم اما از فضاهای میانه میدان استفاده کردیم. آنها گل زدند اما پنالتی از راه رسید و توانستیم ببریم. همچنین کمی ارتفاع سطح محل برگزاری بازی برایمان مشکل ساز شده بود ولی توانستیم از پس آن بربیاییم.

بولت استقلالشناخت از تراکتور 
ما همیشه با یک روش بازی می کنیم و فرقی نمی کند یک تیم کوچک مقابل ما است یا تراکتور. تراکتور را در لیگ و اردوی ترکیه دیده بودیم حتی زمانی که سه، سه مساوی کردند می دانستیم که آنها از یک شماره ۹ کاذب استفاده می کنند.

Views: 1

  • منبع خبر : ورزش سه