زندگی نامه مهسا باقری/بازیگر
زندگی نامه مهسا باقری/بازیگر
مهسا باقری بازیگر متولد 8 آذر ماه سال 1368 در تهران است. او در سریال علی البدل و اخیرا در سریال آخر خط ایفای نقش کرده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز،مهسا باقری متولد ۸ آذر ماه ۱۳۶۸ در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است، این بازیگر سینما و تلویزیون در عرصه مدلینگ نیز فعالیت دارد و برای تبلیغ پوشاک و مانتو و انواع کیف و کفش با برندهای داخلی همکاری دارد.

خانم باقری فعالیت بازیگری خود را از تئاتر شروع کرده به صورت حرفه ای از سال ۹۴ وارد هنرپیشگی و فعالیت در سینما و تئاتر شده است

ایشان به علاوه بر بازیگری حضور در فیلم و سریال در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد و مدل تبلیغاتی برندها و شرکتهای ایرانی می باشد و همچین در ورزش دو نیز به عنوان دونده تاکنون در مسابقات نیز حضور داشته است

از سال ۱۳۹۴ فعالیتش را از تئاتر شروع کرده و اولین تجربه بازیگری خود در تلویزیون با سریال علی‌البدل به نمایش گذاشته است.
او در سریال علی البدل در کنار بزرگان بازیگری ایران مانند مهدی هاشمی ، مهدی فخیم‌زاده گوهر خیراندیش، محسن تنابنده و احمد مهران‌فر بازی کرده است.

وی بعد از درخشش در علی البدل در سریال پر بازیگر آسپرین در نقش سوگل نیز ایفای نقش کرده که از شبکه نمایش خانگی پخش شد

سریال علی البدل که در ایام نوروز ۹۶ در از تلویزیون پخش شد بازیگران جدیدی در آن نقش داشتند و یا به نوعی این سریال از بازیگران تازه کار نیز برای ایفای نقش استفاده کرده بود.

سه دختر خان روستا به نام سوسن و سرو و سنبل که مهسا باقری نقش یکی از این دختران را بازی کرده بود .

مهسا کار خود را با بازی در تئاتر شروع کرد و میتوان گفت در زمره بازیگران خوب و برجسته در حوزه تئاتر نام برد

این بازیگر تلوزیون و تئاتردر نمایش‌هایی مثل خاطرات و کابوس های جامه دار از زندگی و قتل میرزا تقی خان فراهانی  در سال ۹۴ ایفای نقش کرده است.
همچنین در تله فیلم نیز بازی کرده و اما در حوزه سینما و بازی در فیلم ‌های سینمایی نقش کمتری دارد

خانم باقری در سال ۹۸ در سریال آخر خط علی مسعودی حضور دارند و در کنار بازیگرانی چون علی صبوری عباس جمشیدی فر شهین تسلیمی و دیگر بازیگران معروف در ژانر کمدی بازی کرده است

Visits: 29