زندگی نامه مصطفی راغب/خواننده ای با صدای خاص
زندگی نامه مصطفی راغب/خواننده ای با صدای خاص
مصطفی راغب یکی از خواننده های جوان و خوش صدای ایرانی و موسیقی پاپ است. وی با آواز، نقاشی و بازیگری وارد دنیای هنر شده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز،مصطفی راغب در سال ۱۳۶۸ در تهران به دنیا آمد. وی بزرگ شده شهر تاریخی یزد خواننده جوان و خوش صدای پاپ ایرانی می باشد. او هنگامی که ۶ ساله بود توانست با خوانندگی، نقاشی و بازیگری وارد دنیای هنرشد. 

درخشش در جوانی و مسابقات قران

راغب از سن کم علاقه بسیار زیادی به تلاوت قرآن و مداحی اهل بیت(ع) داشت و این امر موجب شد تا در مسابقات قرآنی و اذان، حائز رتبه های برتر شود. فعالیت در زمینه های هنری از جمله اجرا در گروه های سرود و نقاشی رنگ و روغن و بازیگری در تئاتر و تلویزیون را در همان دوران دانش آموزی انجام می‌داد.

وی هم اکنون نیز در ایام محرم و عزاداری مداحی می‌کند.

شروع فعالیت موسیقی راغب

شروع فعالیت موسیقی توسط مصطفی راغب به گونه ای بوده که در بیوگرافی راغب آمده است این خواننده کار آواز را از نوجوانی آغاز کرده و همانطور که گفته شد از کودکی نیز به خوانندگی و موسیقی علاقه وافری داشته است. فعالیت رسمی این خواننده از سال ۱۳۸۵ آغاز شده و تاکنون توانسته قطعات زیادی را وارد بازار کند. ایشان در طول فعالیت هنری اش از خوانندگان و اساتید معروفی چون اکبر عزیزی، مجید کیانی، علی جهاندار و حمیدرضا نوربخش تاثیر پذیرفته و طبق گفته مصطفی راغب، اولین استاد ایشان آقای اکبر عزیزی بوده که پس از کسب تجربه از این استاد برای به دست آوردن تجربه بیشتر در زمینه موسیقی به تهران نقل مکان کرده است. این هنرمند همچنین در سال ۱۳۹۷ به صورت رسمی با موسسه آوازی نو آغاز به کار کرده که هدف وی تولید آثار فاخر و ماندگار با موضوعاتی چون دوستی، مهربانی، عشق و … می باشد. نکته مهم دیگری که در خصوص بیوگرافی راغب باید بدانید همکاری وی با هنرمندانی چون فرید سعادتمند، عبدالجبار کاکایی، بابک بابایی، علی قمصری و غیره می باشد چون با این خوانندگان توانسته قطعه های بسیار زیبایی را روانه بازار موسیقی کند. این خواننده محبوب کشوری در حال حاضر نیز مشغول به تدریس موسیقی و آموزش صدا سازی می باشد و اگرچه گفته که در این زمینه باید تجارب بیشتری به دست آورد اما تاکنون در این زمینه نیز بسیار موفق بوده است.

آلبوم ها و کنسرت های این خواننده

کنسرت های مصطفی راغب با وجود محبوبیتی که دارد جزو کنسرت های پرطرفدار در کشور می باشد که شامل اثر موسیقیایی روایی رستم و سهراب، اثر موسیقیایی روایی لیلی و مجنون، کنسرت همنوازان راز، اثر موسیقیایی نمایش موسی و شبان، کنسرت نوستالژیک یک و دو، کنسرت بهاریه، کنسرت ندای آغاز، کنسرت ارکستر موج نو به سرپرستی و آهنگسازی علی قمصری، کنسرت دیوار و چین به سرپرستی و آهنگسازی علی قمصری می‌شود. این خواننده عزیز همچنین آلبوم ها و آهنگ هایی وارد بازار موسیقی کرده که مهمترین این آهنگ ها شامل همینه عشق، چشم های تو، صدای باران، شب یلدا، نرو، دوست دارم، دلبری، پروانه، بی هوا، انتظار و کار بهار می باشد.

Visits: 102