زندگی نامه مریم سلطانی/علت کم کاری
زندگی نامه مریم سلطانی/علت کم کاری
مریم سلطانی متولد ۶ بهمن ۱۳۵۳ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است، فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت می باشد که از ۲۶ سالگی جلوری دوربین رفت و حالا چندین شعبه سالن زیبایی و آرایشی تاسیس کرده است

به گزارش پایگاه خبری شباویز،مریم سلطانی متولد ۶ بهمن ۱۳۵۳ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت می باشد که از ۲۶ سالگی جلوری دوربین رفت و حالا چندین شعبه سالن زیبایی و آرایشی تاسیس کرده است.

بازیگری را از کلاس های حمیدر سمندریان شروع کرد تا اینکه از همین دوره ها سال ۱۳۷۹ وقتی ۲۶ ساله بود با فیلم انتظار کنار محمدعلی کشاورز جلوی دوربین رفت.

در سال ۱۳۸۱ با سریال جوان امروز در کنار مینا نوروزی و گوهر خیراندیش وارد قاب تلویزیون شد تا اینکه با سریال کلانتر دو در سال ۱۳۸۲ به شهرت رسید.

وی درباره موسیقی می گوید: موسیقی را جزئی از زندگی یک هنرمند می دانم و پیانو ساز مورد علاقم است برای تغذی هم در طول هفته ۵ روز کامل رژیم غذایی دارم؛ اما برای ۲ روز دیگر غذاهایی که را دوست دارم را میل می کنم.

وی درباره علت فاصله گیری خود از بازیگری گفت: سال ۱۳۹۳ آخرین حضورم من در تلویزیون با سریال دولت مخفی به تهیه کنندگی علیرضا جلالی و حمید آخوندی بود من با این مجموعه ۱۱ ماه قرارداد داشتم و توقع داشتم همانطور که بعنوان یک بازیگری بکارم متعهد بودم تهیه کننده نیز متعهد باشد اما متاسفاته پول من را ندادند.

از آن زمان تصمیم گرفتم بدلیل احترامی که به من گذاشته نشد از کار فاصله بگیریم و شغل دیگری نیز داشته باشم.

او در حال حاظر مدیریت ۳ سالن زیبایی لوکس را بر عهده دارد و همین مورد هم باعث کمکاری او در بخش سینما است.

مریم سلطانی در سال ۹۹ بعد از ۶ سال دوری از تلویزیون با سریال باخانمان به کارگردانی برزو نیک نژاد به قاب تلویزیون بازگشت. می گوید نفش متفاوتی را پیش از آنچه تاکنون بازی کرده ام در این مجموعه ایفا می کنم.

سه در چهار، مجموعهٔ تلویزیونی محصول شبکه یک است که پخش آن از ۲۰ خرداد ۱۳۸۷، آغاز شد و در ۱۹ مرداد همان سال به پایان رسید. کارگردانی این مجموعه به عهدهٔ مجید صالحی بوده و فیلم‌نامه‌اش نیز توسط علیرضا مسعودی به نگارش درآمده است.

Visits: 4