زندگی نامه محمد کریمی/بازیکن فوتبال
زندگی نامه محمد کریمی/بازیکن فوتبال
سید محمد کریمی متولد 31 خرداد 1375 در ساری بازیکن فوتبال اهل ایران است وی سابقه بازی در باشگاه فوتبال سپاهان در لیگ برتر را دارد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز،سید محمد کریمی متولد ۳۱ خرداد ۱۳۷۵ در ساری بازیکن فوتبال اهل ایران است وی سابقه بازی در باشگاه فوتبال سپاهان در لیگ برتر را دارد.

محمد کریمی اکنون در تیم سپاهان اصفهان با پیراهن شماره ۲۱ به عنوان هافبک این تیم حضور دارد. و برای تیم سپاهان اصفهان بازی می کند.

کریمی بازی‌های خود را در سال ۲۰۱۴ تا سال ۲۰۱۷ با حضور در باشگاه جوانان خونه به خونه آغاز کرد. و پس از آن این بازیکن وارد دوران حرفه‌ای خود شوند. و در سال ۲۰۱۷ تا سال ۲۰۱۸ در باشگاه حرفه‌ای خونه به خونه حضور داشت. ولی بازی را برای این تیم انجام نداد. پس از آن در سال ۲۰۱۸ به تیم سپاهان اصفهان پیوست. و تاکنون در این تیم حضور دارد. و توانسته است برای تیم سپاهان اصفهان ۲۴ بازی را انجام دهند. و دو گل را نیز به همراه داشته است.

محمد کریمی همچنین سابقه حضور در تیم ملی کشور ایران را دارند. و این بازیکن در سال ۲۰۱۵ تا سال ۲۰۱۶ در تیم ملی جوانان ایران حضور داشت. و توانست شش بازی تیم ملی در تیم ملی جوانان ایران انجام دهند. و این بازیکن در سال ۲۰۱۹ وارد تیم ملی کشور ایران شد. و یک بازی را نیز در این تیم به میدان مسابقه رفت.

از افتخارات این بازیکن می‌توانیم به حضورش در نایب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران ۹۸–۱۳۹۷ در تیم سپاهان اصفهان و همچنین نایب قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران ۹۷–۱۳۹۶  به همراه تیم خونه به خونه و قهرمانی در لیگ برتر امید در سال ۱۳۹۵ به همراه تیم زیر ۲۵ ساله امید خونه به خونه بابل اشاره کرد

Visits: 72