زندگی نامه محمد صابری/ماجرای ورود اتفاقی به عرصه بازیگری
زندگی نامه محمد صابری/ماجرای ورود اتفاقی به عرصه بازیگری
محمد صابری متولد دهه ۶۰ در تهران، سال ۱۳۹۸ با فیلم شنای پروانه جلوی دوربین رفت، با سریال یاغی در سال ۱۴۰۰ به شهرت رسید و سال ها پیش ازدواج و متاهل می باشد و ثمره این ازدواج یک پسر است

به گزارش پایگاه خبری شباویز،محمد صابری، متولد دهه ۶۰ در تهران، بازیگر سینما اهل ایران است که با بازی در سریال یاغی در نقش خلیل رفیق جاوید و سریال هم سایه به شهرت رسید.

شغل او انباداری و تحصیلداری در یک شرکت آسانسوری است و بچه جنوب شهر تهران است، حالا به بازیگری مشهور تبدیل شده است.

ایشان، بازیگری حرفه ای را با ایفای نقش در فیلم کوتاه بچه خور و سریال هم سایه آغاز کرد و در ادامه مسیر فعالیت هنری به جمع بازیگران سریال یاغی پیوست

آقای صابری درباره نحوه ورود به سریال «یاغی» و بازی در آن می گوید: من انباردار و تحصیلدار یک شرکت آسانسوری هستم. اثصلا تصمیم خاصی برای بازیگری نداشتم فقط مثل خیلی‌ها از دور این کار را دوست داشتم.

تا اینکه با محمد کارت آشنا شدم و بعد از این آشنایی در مستند «خونه رو» به عنوان سوژه و راوی همکاری کردم. در ادامه این دوستی نیز بازی در فیلم سینمایی «شنای پروانه» را به من پیشنهاد داد که این اتفاق و در میان یک گروه حرفه‌ای قرار گرفتن برایم بسیار لذتبخش و هیجان انگیز بود.

او می گوید: وقتی در کار یاغی، شب کار بودیم، تا ۵ صبح فیلمبرداری داشتیم بعد می‌آمدم تا ساعت ۱۰ می‌خوابیدم و بعد می‌رفتم مغازه و دفتر. من دیالوگ‌ هایم را در مغازه حفظ می‌کردم.»

من شرایط خلیل را زندگی کرده‌ام و آقای کارت به این تجربیات من بها دادند. من با پوست و گوشت و استخوانم خلیل را درک کردم و بازی کردم. برای همین به دل مخاطب می‌نشیند.

هیچوقت نگفتم حالا که بازیگر شده‌ام کار مغازه را رها کنم، چون آن‌ها به رشد من کمک کردند و همکاری کردند که بتوانم بروم سر فیلمبرداری و من باید در زمان‌هایی که فیلمبرداری نبود کار مغازه را انجام می‌دادم که لطف آن‌ها را جبران کنم و به تعهدی که به آنجا داشتم، عمل کنم.

ایشان سال ها پیش ازدواج و متاهل می باشد. ثمره این ازدواج یک پسر است که در حال حاضر در سن نوجوانی بسر می برد.

Visits: 19