زندگی نامه شیوا ابراهیمی/بازیگر
زندگی نامه شیوا ابراهیمی/بازیگر
شیوا ابراهیمی متولد ۲۹ بهمن ۱۳۵۵ در تهران، بازیگر است، فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری تئاتر می باشد، فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد سپس از سال ۷۵ جلوی دوربین رفت و حالا بازیگر صاحب نام سینما و تلویزیون است

به گزارش پایگاه خبری شباویز،شیوا ابراهیمی متولد ۲۹ بهمن ۱۳۵۵، در شمیرانات است. او دارای مدرک کارشناسی تئاتر ، گرایش عروسکی می باشد . 

شیوا ابراهیمی در سال ۱۳۷۳ پس از ورود به دانشکده تئاتر فعالیت خود را با بازی در تئاترهای دانشجویی آغاز کرد و اولین کار حرفه ای خود را در جلوی دوربین را با سریال «کهنه سوار» در سال ۱۳۷۵ به کارگردانی اکبر خواجویی شروع کرد.

شیوا ابراهیمی با آقای خدایاری ازدوج کرده است که ثمره این زندگی تنها یک دختر زیبا بنام نفس متولد ۱۳۸۱ می باشد.

سال ۱۳۸۰ وقتی ۲۵ ساله بود با فیلم سینمایی شام آخر به کارگردانی فریدون جیرانی وارد سینما شد اما چهره اش سال ۹۲ از سریال مدینه شروع شد

بازی او در پرده نشین سال ۹۳ و سریال مینو ۹۷ شهرت اش را زیاد کرد

شیوا ابراهیمی از دخترش می گوید
در رابطه بین فرزندان و مادران معمولا بیش تر بچه ها برای انجام کارهای شان از مادر اجازه می گیرند اما شیوا ابراهیمی به رفاقت با دخترش نفس بیشتر معتقد است ومی گوید برای انجام کارهای شان با هم مشورت می کنند و بعد تصمیم می گیرند.

این مادر و دختر تفریحات ، دغدغه ها و علائق مشترک دارند ؛ با هم فوتبال تماشا می کنند و هر دو هم پرسپولیسی هستند. آنها درباره ی رابطه موفق مادر و دختری صحبت های جالبی دارند و به شما می گویند چطور از زندگی در کنار هم لذت می برند.

شیوا ابراهیمی: من و نفس بیشتر با هم دوست هستیم و گاهی وقت ها هم مثل دو خواهریم. حرف های مان را راحت به هم می گوییم و با هم تصمیم می گیریم. نفس در خیلی از کارها با من مشورت می کند ولی در نهایت تصمیم با خودش است.

فکر می کنم در روزگار فعلی باید با نسل امروز بیش تر رابطه رفاقت آمیز داشت و با فرزندان دوست بود. به این صورت بیش تر می توانیم به دختر یا پسرمان نزدیک شویم. خدا را شکر رابطه من و نفس هم خیلی خوب است و با هم کلی کیف می کنیم.

Views: 28