زندگی نامه سینا پارسیان/خواننده و نوازنده
زندگی نامه سینا پارسیان/خواننده و نوازنده
سینا پارسیان ( Sina Parsian)خواننده ، در تاریخ 28 اسفند ماه 1368 در تهران به دنیا آمد. او آهنگساز خیلی مشهوری است که تابه حال برای هنرمندان مشهوری مانند شادمهر عقیلی، محسن یگانه، محمد علیزاده و … همکاری داشته و برایشان آهنگ ساخته است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز،سینا پارسیان ترانه سرای، آهنگساز و خواننده محبوب و با استعداد سبک پاپ کشورمان متولد ۲۸ اسفند ماه سال ۱۳۶۸ و در شهر تهران چشم به جهان گشوده است. همچنین وی فارغ التحصیل مدرک کارشناسی رشته مهندسی معماری می باشد. او نوازنده ساز گیتار است.

سینا پارسیان از دوران کودکی علاقه زیادی به قرائت قرآن داشت و همیشه در مسجد محله خود برای قرآن خواندن شرکت می کرد.

این خواننده جوان، در قامت آهنگ سازی برای هنرمندان مشهوری از جمله مرتضی اشرفی، محسن مهر، محمد علیزاده، محسن یگانه، شادمهر عقیلی و … همکاری داشته است.

همچنین از ترانه هایی که وی به عنوان آهنگساز درست کرده می توان به رنگ عشق به خوانندگی ساسان آران، اعتماد به خوانندگی حسین منصوریان، یادگاری به خوانندگی آراگو، بعد تو به خوانندگی هوتن جوادی، پاییز به خوانندگی مرتضی اشرفی، قطار، زهره، طلسم به خوانندگی عرفان عرفانیان و … اشاره داشت.

سینا پارسیان تا به حال کنسرت نداشته اما به دنبال برگزاری کنسرت های خود است، او تابه حال آهنگ های بهتر که رفتی، کشتی، عصای موسی، همسایه و … را منتشر کرده است.

Views: 100