زندگی نامه روشنک گرامی/ماجرای تصادف و عمل جراحی
زندگی نامه روشنک گرامی/ماجرای تصادف و عمل جراحی
روشنک گرامی متولد ۳۱ شهریور ۱۳۶۲ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است، فارغ التحصیل لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه سوره و لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد می باشد که بجز بازیگری در نوازندگی نیز بسیار تبحر دارد

به گزارش پایگاه خبری شباویز،روشنک گرامی متولد ۳۱ شهریور ۱۳۶۲ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد و لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه سوره می باشد، بجز بازیگری در نوازندگی نیز بسیار تبحر دارد.

فعالیت حرفه اش با تئاتر های دانشجویی از دانشگاه شروع شد.

اولین بار در سال ۱۳۸۹ وقتی ۲۷ ساله بود با سریال فاصله ها وارد قاب تلویزیون شد و دو سال بعد در سال ۹۱ با فیلم قاعده تصادف بازی در سینما را تجربه کرد، قاعده تصادف در جشنواره فجر دو سیمرغ گرفت.

در سال ۹۶ با سریال گمشدگان به کارگردانی رضا میرکریمی در نقش ترنج بسیار دیده شد و به شهرت رسید ، اما می گوید قول دادم دیگر سریال بازی نکنم، اما لطف مردم باعث می شود زیر قولم بزنم.

او در کار بازیگری عاشق طراحی لباس است و در اوقات فراغت و آزادش طراحی می‌کند و لباس دست دوز می‌دوزد.

روشنک گرامی ازدواج نکرده و مجرد است. او درمورد ازدواج اش می‌گوید: “مـن هیچوقت متاهل نبوده ام کـه بدانم سخت تر اسـت یا نه.”

روشنک، در رابطه با ماجرای جنجالی تصادف سختی که در سال ۹۳ داشته، می گوید: ” ماجرای تصادف وحشتناک من که در سال ۹۳ هنگام خروج از پارکینگ منزل در محله اکباتان تهران تصادف شدیدی رخ داد که باعث شد چندین هفته را در بیمارستان سپری کنم متأسفانه هنگام خروج از پارکینگ منزلمان در اکباتان با خودرویی تصادف کردم و بر اثر شدت جراحت وارده همان لحظه به بیمارستان منتقل شدم و در همان روز نیز تحت عمل جراحی قرار گرفتم. ”او با این تجربه اما همچنان عاشق سرعت است.

Views: 165