زندگی نامه حامد محضرنیا/خواننده خوش صدا
زندگی نامه حامد محضرنیا/خواننده خوش صدا
حامد محضرنیا متولد ۲۹ خرداد ۱۳۶۷ در اصفهان، خواننده است، فارغ التحصیل لیسانس رشته الکترونیک از دانشگاه نجف آباد اصفهان می باشد ، پدرش مازندرانی و مادرش تهرانی است، فقط یک برادر بزرگتر دارد، او رکوردار خواند تیتراژ در تلویزیون است

به گزارش پایگاه خبری شباویز،حامد محضرنیا خواننده خوش صدا متولد ۲۹ خرداد ۱۳۶۷ در اصفهان است .حامد محضرنیا دارای لیسانس الکترونیک از دانشگاه نجف آباد اصفهان می باشد.

حامد از پدری مازندرانی که مهندس الکترونیک و مادری تهرانی که خانه دار است در یک خانواده چهار نفره به دنیا امد. حامد محضرنیا یک برادر بزرگ تر از خودش دارد که وی دکترای هوش مصنوعی دارد .

حامد محضرنیا از دوران بچگی همیشه به عشق اذان گفتن به مسجد می رفته است و در رتبه استانی و کشوری در مسابقات اذان و قرآن جوایزی را هم کسب نموده است.

اولین کار رسمی حامد محضرنیا برای تیم فوتبال ذوب آهن بود و با استقبال خوبی مواجه شد و به عنوان سرود رسمی این باشگاه قرار گرفت .

حامد محضرنیا چند سال پیش کاپیتان تیمهای نونهالان و نوجوانان ذوب آهن بود و زیر نظر بزرگانی چون محمود یاوری کار کرده. به همین دلیل یک ذوب آهنی دو آتشه هست و به شدت این تیم را دوست دارد. اما در بین تیم های تهرانی طرفدار پرسپولیس هست.

حامد محضرنیا پس از تولید چند تک آهنگ تصمیم گرفت که یک آلبوم فوق حرفه ای وارد بازار کند و در اواخر سال ۱۳۹۱ پر ستاره ترین آلبوم موسیقی را با نام “استثنایی” وارد بازار کرد. از چهره های سرشناس این آلبوم میتوان به هنرمندان زیر اشاره کرد: محسن یگانه | کوشان حداد | شهاب اکبری | رضا تاجبخش | امید حاجیلی | کامران میرزایی | داوود محمدی و … اما این آلبوم قدرتمند به علت کلاهبرداری شرکت پخش کننده از حامد محضرنیا ، ضربه ی بزرگی خورد و به گوش خیلی از طرفداران موسیقی پاپ نرسید، اما حتی با شکست آلبوم هم حامد محضرنیا نا امید نشد و به لطف خدا و به عشق مردم باز هم به کار خود و با قدرت بیشتر ادامه داد .

حامد محضرنیا در تلویزیون و بین اهالی ورزش بیشتر با سرود های رسمی و اهنگ هایی که برای باشگاه ذوب اهن و تیم ملی والیبال و تیم ملی تکواندو اجرا کرده است شناخته شد. حامد محضرنیا توانسته است حدود ۲۰ تیتراژ در شبکه ۱ و ۳ سیما اجرا کند.

اولین حضور تلوزیونی حامد محضرنیا  در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) در برنامه ی شب شیدایی از شبکه اول سیما بود و پس از آن به چند شبکه ی دیگه از جمله جام جم نیز دعوت شد وی نقطه ی به اوج رسیدن خود را به لطف خدا و امام حسین(ع) در ایام محرم با پخش آهنگ “شرمندتم” که از برنامه ی “امروز هنوز تموم نشده” از شبکه ی اول سیما می داند، که با استقبال چشمگیر مردم مواجه شد .

حامد محضرنیا یک استدیو شخصی دارد که به گفته وی بیشتر درامد خود را از طریق همین استدیو و با کار در پروژه های ساختمانی با پدرش بدست می اورد.

حامد محضرنیا متاهل است و دارای یک پسر به اسم کیان می باشد.

Visits: 18