زندگی نامه امید ابراهیمی/عکس امید ابراهیمی و همسرش
زندگی نامه امید ابراهیمی/عکس امید ابراهیمی و همسرش
امید ابراهیمی متولد ۲۵ شهریور ۱۳۶۶ در نکاه مازندران بازیکن فوتبال است، متولد روستای زرندین است، سه خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است

به گزارش پایگاه خبری شباویز،امید ابراهیمی در روز ۲۵ شهریور سال ۶۶ در روستای زرندین از توابع نکای مازندران به دنیا آمد. امید سه خواهر و یک برادر دارد و کوچکترین فرزند خانواده می باشد.

امید ابراهیمی فوتبال حرفه ای اش را از بازی در تیم فوتسال شهرداری نکا آغاز کرد و حتی در تیم فوتسال امید استان مازندران هم بازی کرد.

بعد از آن با تشویق و معرفی یکی از دوستانش برای تست دادن به تیم بانک ملی رفت و بعد از یکی دو بار تست دادن زیر نظر آقای قاسم سیانکی پذیرفته شد و به تیم بانک ملی تهران پیوست.

امید فوت و فن بازی را از قاسم سیانکی یاد گرفت و از همان ابتدا جایگاه خودش را توی زمین فوتبال مشخص کرد؛ هافبک دفاعی.
امید در سال ۸۸ به تیم شهرداری بندرعباس پیوست و یک سال در لیگ دسته یک این تیم را همراهی کرد سپس در سال ۸۹ توانست با تیم سپاهان نوین قرارداد ببندد. امید ۲۶ بازی برای تیم شهرداری بندرعباس انجام داد و ۶ گل به ثمر رساند.

امید ابراهیمی در اردیبهشت ۹۵ با نگین شفیع زاده ازدواج کرد، نگین شفیع زاده خواهر لاله شفیع زاده همسر خسرو حیدری است، با این حساب امید ابراهیمی با خسرو حیدری باجناق شدند و یک خانواده تمام فوتبالی تشکیل دادند.

امید ابراهیمی نخستین گل ملیش را در سن ۳۶ سالگی و به عنوان مسن ترین بازیکن تیم ملی به ثبت کرد. تیم فوتبال ملی پوشان آسیا با گل امید ابراهیمی بازیکن نکایی فوتبال آن هم در بازی دوستانه مقابل تیم بورکینافاسوبا نتیجه دو بر یک پیروز میدان شدند.

برای دیدن این بازی ۶ هزار تماشاگر حضور داشتند، امید ابراهیمی مسن ترین بازیکن تیم ملی است که آخرین حضورهایش در تیم ملی را تجربه می‌کند. او موفق شد در سن ۳۵ سالگی نخستین گل ملی خود را به ثبت رساند.

Views: 120