زندگی نامه آرمان درویش/از زندگی سخت تا بازیگری حرفه ای
زندگی نامه آرمان درویش/از زندگی سخت تا بازیگری حرفه ای
آرمان درویش متولد ۲۹ مرداد ۱۳۶۶ در لرستان ، بازیگر سینما و تلویزیون است، دانشجوی لیسانس رشته کارگردانی از دانشگاه سوره می باشد که توسط شهاب حسینی کشف شد و جایزه بهترین بازیگر جشنواره تامیل نروژ را هم دارد

به گزارش پایگاه خبری شباویز،آرمان درویش متولد ۲۹ مرداد ۱۳۶۶ در الشتر لرستان ، بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است، وی فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی از دانشگاه سوره می باشد، مادرش شهناز نصرتی است و دو برادر دارد که یک برادرش آیت درویش نام دارد .

آرمان درویش کودکی سخت و فقیرانه ای داشته و زمانی که در یک مرغذاری کار می کرده ، یک روز مادرش به همراه یکی از اقوام شان که در سینما طراح صحنه بود به مرغداری می آید. این شخص با دیدن درویش به او می گوید که توانایی بازیگر شدن را در او می بیند.

او سپس به تهران مهاجرت می کند و در کلاسهای بازیگری امین تارخ شرکت می کند.

آرمان که یکی از دوستان صمیمی شهاب حسینی بود اولین بار در سال ۱۳۹۴ بعد از عدم حضور بازیگر نقش اول فیلم چهارشنبه با معرفی شهاب جلوی دوربین رفت.

او در حالی نقش اول را برعهده داشت که شهاب حسینی بعنوان نقش مکمل کنارش حضور داشت و نسیم ادبی و هستی مهدوی فر هم بازیگر این فیلم بودند.

بعد از آن آرمان درویش در فیلم( کمدی انسانی) به کارگردانی محمدهادی کریمی در سال ۱۳۹۵ بازی کرد. او نیزدر فیلم( پسر کشی) به کارگردانی محمدهادی کریمی در سال ۱۳۹۸ ایفای نقش کرد که همین فیلم سبب مشهور شدن او شد.

یکی از دیگر فعالیت های آرمان درویش، بازی در فیلم” پشت دیوار سکوت” به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی بود. وی ادعا میکند که وقتی با مسعود جعفری جوزانی کارگردان خوب کشور برای اولین بار صحبت کردم بدون خواندن فیلم نامه بازی من در این فیلم را قبول کرد و بنظر من کار کردن در کنار جعفری جوزانی بودن مهم و لذتبخش است به این خاطر که او از سطح علم و دانش بالایی برخوردار است و کنار او بودن هرلحظه آموزش است.

فیلم« کمدی انسانی» از دیگر کارهای مطرح آرمان درویش محسوب میشود که او در این فیلم نیز نقش اصلی را بازی کرده است.

این فیلم مبتنی بر قصه و بازی بازیگران است و دیالوگش کم تر است. طبق گفته ی آرمان درویش،”« کمدی انسانی» بازگشت سینمای ایران به قصه گوییست و شرح یک رخداد و یا سوژه نیست که برای طولانی‌تر شدن آنرا کش بدهند و خسته کننده باشد. محتوای این فیلم، شرح چندین قصه میباشد که همه در نهایت به یک مضمون مشترک می رسند.”

آرمان درویش با یاس سنجری در ۷ شهریور ۱۳۹۸ ازدواج کرد.« یاس سنجری» متولد فروردین دهه ۷۰ است. او فرزند ژاله صامتی بازیگر سینما و تلویزیون و ایرج سنجری دوبلور و بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. یاس سنجری در زمینه منشی صحنه تئاتر مشغول به کار است، اما گویا این رابطه به جدایی ختم شد

Views: 56