دلایل اختلال در شبکه همراه اول استان کهگیلویه و بویراحمد چیست؟ سید محمد هادی امیری پاسخ می دهد
دلایل اختلال در شبکه همراه اول استان کهگیلویه و بویراحمد چیست؟ سید محمد هادی امیری پاسخ می دهد
سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد به دلایل اختلال در شبکه همراه اول اشاره کرد وگفت علاوه برراه اندازی و اضافه نمودن تکنولوژی ۴Gبر بستر فرکانس ۲۱۰۰مگاهرتزجهت بهیود کیفیت دیتا وبالا بردن سرعت اینترنت ، ناپایداری شبکه برق در استان ،باعث خاموشی سایت های موبایل می شود و همچنین سرقت از سایت ها در حومه شهرباعث شده تعدادی از سایت ها از سرویس دهی خارج شوند و رفع خرابی تک تک این سایت ها در دست اقدام است .

به گزارش پایگاه خبری شباویز ، سید محمد هادی امیری در خصوص اختلال در شبکه همراه اول گفت :شبکه همراه اول استان و تکنولوژی ۴G ازفرکانس های ۱۸۰۰و ۲۶۰۰ مگاهرتز استفاده می شد ،لذا جهت بهبود کیفیت دیتا و بالا بردن سرعت اینترنت ،اقدام به راه اندازی و اضافه کردن تکنولوژی جدید ۴G بر بستر فرکانس ۲۱۰۰ مگا هرتز کردیم و این تکنولوژی به کمک سایر تکنولوژی های قبل در بهبود سرعت کمک شایانی خواهد کرد.

سید محمد هادی امیری افزود ؛با تمام مشکلات و تحریم های موجود، این پروژه بزرگ در دست اجراست وپیگیری های زیادی جهت تامین سخت افزار و تجهیزات مورد نیاز انجام شده وتیم شبکه موبایل به صورت شبانه روزی در حال راه اندازی این سرویس جدید می باشند.

وی خاطر نشان کرد ؛ درطول مدت زمان راه‌اندازی این پروژه یکسری اختلالات در شبکه وجود خواهد داشت که ان شاءالله به زودی مرتفع می شود ولازم می دانم ضمن تقدیر وتشکر از صبر وحوصله ی مشترکین عزیز ، بابت این اختلالات از تک تک هم استانی های عزی عذرخواهی می کنم.

سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد به دو علت دیگراختلال در شبکه همراه اول اشاره کرد وگعت ، ناپایداری شبکه برق در استان ،باعث خاموشی سایت های موبایل می شود و همچنین سرقت از سایت ها در حومه شهرباعث شده تعدادی از سایت ها از سرویس دهی خارج شوند و رفع خرابی تک تک این سایت ها در دست اقدام است .

امیری در ادامه گفت ؛ با تمام این مشکلات ،تحریم‌ها،نبود قطعات و سخت افزارها، هدف ما رفع نگرانی هم استانی ها از سرعت اینترنت در زمان بازگشایی مدارس و کلاس های درس دانش اموزان و دانشجویان عزیز خواهد بود.

سید محمد هادی امیری در پایان گفت ؛ در کنار شما مردم عزیز خواهیم بود و تمام تلاش خود را جهت تامین بستری امن و سرعتی مناسب جهت پیشرفت دانش اموزان و پیشرفت کشور خود خواهیم کرد.

Visits: 1