دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بهمئی منصوب شد
دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بهمئی منصوب شد
با حکم امام جمعه بهمئی دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بهمئی منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس از بهمئی؛ دبیر جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی منصوب شد.

امام جمعه شهرستان بهمئی در این نشست گفت: امروز بیش از هر زمانی نیاز است نظام جمهوری اسلامی را روایت کنیم.

حجت الاسلام اسماعیل صلواتی افزود: تبلیغات اسلامی در ایجاد انگیزه و حضور مردم در صحنه های مختلف همواره و در طول سالهای گذشته نقش آفرین و حماسه ساز بوده است.

امام جمعه شهرستان بهمئی گفت: برای اطلاع‌رسانی خدمات انقلاب و تبیین دستاوردهای نظام اسلامی همگان باید مجاهدانه وارد میدان شوند و هرکس مخاطبی دارد دستاوردهای نظام اسلامی تبیین کنند و برای نسل نوجوان و جوان باید با زبان و ایده  خودشان انقلاب اسلامی را روایت کنیم 

صلواتی ادامه داد: بی تردید انجام کارهای جمعی و زمینه سازی مشارکت و حضور فعال مردم نیاز امروز جامعه و از عوامل موثر خنثی شدن توطئه ها و تبلیغات مسموم دشمن محسوب شده که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این راستا عملکرد درخشانی دارد.

طی حکمی از سوی امام جمعه شهرستان بهمئی؛ محمد جهانی به عنوان دبیر ستاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی منصوب شد.

محمد جهانی از بسیجیان و فرهنگیان و از فعالان فرهنگی شهرستان بهمئی است که سالها در دفتر و ستاد نماز جمعه شهرستان بهمئی مشغول به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی و جهادی است.

Views: 4