دانشگاه علوم پزشکی شیراز الگویی برای دانشگاه های کشور است
دانشگاه علوم پزشکی شیراز الگویی برای دانشگاه های کشور است
مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز ظرفیت الگو شدن برای دانشگاه های کشور دارد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین علی اصغر رکوفیان در نشست هم اندیشی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ضمن قدردانی از تلاش ها و اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگی و دانشجویی مجموعه سلامت استان، پیرامون دغدغه های رفاهی و فرهنگی اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه، پیش بینی ها و برنامه ریزی در راستای تحقق اهداف قرارگاه جوانی جمعیت، اجرای طرح عفاف و حجاب در دانشگاه و مراکز زیرمجموعه، مطالبی عنوان کرد.

او با ارائه تجارب و اقدامات انجام شده در حوزه های فرهنگی، دانشجویی و آموزشی، بر بهره گیری از زندگی نامه اساتید برجسته و شهدا برای تبیین و توسعه اقدامات فرهنگی برای دانشجویان و دانش آموزان استان با نگاه روایت پیشرفت، جهاد تبیین و امید آفرینی در جوانان تاکید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این نشست ضمن تاکید بر همراهی و همدلی مسوولان دانشگاه در اجرای اقدامات جدید در حوزه های مختلف فرهنگی، آموزشی و رفاهی، پیرامون آخرین اقدامات انجام شده در این زمینه سخن گفت.

سید وحید حسینی با اعلام موارد مختلف اقدامات و فعالیت های انجام شده از حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در پیاده روی بزرگ اربعین با بیشترین آمار اعزام به کربلا در بین دیگر دانشگاه های علوم پزشکی کشور را از جمله اقدامات در این زمینه برشمرد که از سوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز انجام شده است.

مسوول ارشد حوزه سلامت فارس همچنین از شرکت حدود ۴۵۰ دانشجو در مراسم معنوی اعتکاف سال جاری خبر داد و گفت: توسعه فضای فیزیکی خوابگاهی و آموزشی، در اولویت دستور کار مسوولان دانشگاه و استان قرار دارد.

Visits: 2