خط‌ونشان مدیرعامل صنعت‌نفت: کار پرسپولیس را برای قهرمانی سخت می‌کنیم
خط‌ونشان مدیرعامل صنعت‌نفت: کار پرسپولیس را برای قهرمانی سخت می‌کنیم
مدیرعامل باشگاه صنعت‌نفت آبادان گفت: به‌خاطر بهبود شرایط تیم و رهایی از انتهای جدول، برای شکست پرسپولیس وارد میدان می‌شویم و کار را برای قهرمانی این تیم سخت می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،محمدحسین رحمانی مدیرعامل تیم فوتبال صنعت نفت آبادان دوشنبه‌شب درباره بازی این تیم برابر پرسپولیس در هفته بیست و چهارم لیگ برتر گفت: در هر شرایطی بازی با سرخابی‌های پایتخت حساسیت خاص خود را دارد و بازیکنان در دیدار با این دو تیم انگیزه متفاوتی دارند. این بازی هم برای ما و هم برای پرسپولیس سرنوشت‌ساز است. این تیم به دنبال قهرمانی‌ و در کورس با استقلال است و ما هم به دنبال بقا در لیگ هستیم که همین موضوع حساسیت این دیدار را دوچندان خواهد کرد.

وی افزود: با تغییراتی که در کادرفنی داشتیم شرایط متفاوتی را تجربه می‌کنیم و با تغییر نگرشی که به وجود آمده، شرایط برای ما بهتر شده است. در بازی با استقلال خوزستان تیم نمایش خیلی خوبی داشت و به مراتب بهتر بازی کردیم اما متاسفانه با بدشانسی شکست خوردیم. به طور حتم در این بازی خانگی می‌خواهیم کار را برای پرسپولیس سخت کنیم. هرچند ۶ بازی دیگر تا پایان فصل باقی مانده است و تیم‌ها می‌توانند امتیازات را جبران کنند ولی ما بخاطر بهبود شرایط خود و تلاش جهت حفظ صنعت نفت برای شکست پرسپولیس پای به میدان خواهیم گذاشت.

مدیرعامل صنعت نفت آبادان در مورد جدایی سهراب بختیاری‌زاده از این تیم و انتخاب فراز کمالوند به عنوان سرمربی اضافه کرد:‌ ما انتظاراتی داشتیم و پله پله پیش رفتیم. با توجه به شرایطی که در نظر داشتیم و بعد از ۶ بازی که تیم تنها ۲ امتیاز گرفت و همچنین نوع بازی تیم، هیات مدیره به این نتیجه رسید که به احتمال فراوان با این روند نتیجه نخواهیم گرفت. بنابراین تصمیم به پایان همکاری با بختیاری‌زاده گرفتیم و بعد از مذاکرات و جمع‌بندی‌ هیات مدیره، کمالوند به عنوان سرمربی تیم انتخاب شد.

رحمانی در مورد طولانی‌ شدن روند انتخاب سرمربی این تیم و تعویض متعدد سرمربی اظهار داشت: ابتدا باید بگویم که ما هر بار با استعفای عبدالله ویسی مخالفت کردیم. او آخرین بار اعلام کرد که به هیچ وجه حاضر به ادامه همکاری نیست در نتیجه قرار شد تا انتهای نیم فصل اول سرمربی تیم باشد. با توجه به تعطیلی لیگ و حضور تیم ملی در جام ملت‌ها، فرصت را مغتنم شمردیم تا سرمربی جدید را انتخاب کنیم. انتخاب سرمربی جدید در هر شرایطی زمان‌بر است. شما گزینه‌های دارید که موافق و مخالفانی دارند و علاوه بر این، شرایط هر مربی متفاوت است.

وی افزود: قبول می‌کنم روند انتخاب سرمربی فرسایشی و این به ضرر ما شد اما در هر صورت شما نباید از شرایط غافل شوید. طبق اساسنامه باید تمامی اعضای هیات مدیره در خصوص انتخاب سرمربی تصمیم‌گیری کنند و من تنها نمی‌توانم اقدام کنم. ما گزینه‌های داشتیم و در جمع‌بندی با هیات مدیره به چند گزینه نهایی رسیدم که قطعا هر کدام شرایط خاص خود را داشتند. با برخی به توافق کلی رسیدم اما در جزئیات اختلاف بود. در یک نمونه توافق حاصل شد اما آن مربی به یک‌باره نیامد! به عنوان مثال محرم نویدکیا خواستار شرایطی بود که مورد موافقت هیات مدیره قرار نگرفت. هرچند من معتقد بودم می‌شد بهتر عمل کرد اما این اتفاق رخ نداد و حالا هم برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

مدیرعامل صنعت‌نفت آبادان درباره اینکه آیا این تیم در لیگ باقی‌ می‌ماند یا خیر، عنوان کرد: در فوتبال هیچ تضمینی وجود نداد. ما با تمام وجود می‌جنگیم و تلاش می‌کنیم تا تیم در لیگ بماند. با تمام توان خود رقابت می‌کنیم و امیدوار هستیم تا خدا کمک کند و اتفاق ناخوشایندی رخ ندهد که باعث ناراحتی مردم آبادان شود.

Visits: 1