خبر خوب حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی / توزیع ۵۴۰ بسته لوازم التحریر در استان کهگیلویه و بویراحمد با اجرای طرح مهر تحصیلی
خبر خوب حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی / توزیع ۵۴۰ بسته لوازم التحریر در استان کهگیلویه و بویراحمد با اجرای طرح مهر تحصیلی
حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت در قالب طرح مهر تحصیلی 540 بسته لوازم التحریر به ارزش 900میلیون ریال در استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد،حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت در قالب طرح مهر تحصیلی ۵۴۰ بسته لوازم التحریر به ارزش ۹۰۰میلیون ریال بین دانش‌آموزان نیازمند در استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع خواهد شد.

عباس نصیرالاسلامی گفت: دو طرح مهر تحصیلی و شمیم حسینی به عنوان دو خدمت اجتماعی در جوار بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد در حال برگزاری است که در قالب طرح شمیم حسینی، شش هزار بسته مواد غذایی بین نیازمندان در سطح استان در طول سال توزیع شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف از اجرای طرح مهر تحصیلی در استان کهگیلویه و بویراحمد تأمین بخشی از هزینه ‌های تحصیلی دانش‌ آموزان نیازمند و کم بضاعت با توجه به نزدیک شدن به زمان آغاز سال تحصیلی است.

حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی نظارت بر نحوه اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان را از مهم‌ترین رسالت‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد برشمرد و عنوان کرد: باید برکات وقف در جامعه اطلاع رسانی شود.

نصیرالاسلامی افزود: طرح مهر تحصیلی در راستای سیاست حمایتی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید در همه استان‌های کشور اجرا می‌شود.

Visits: 1