خانواده شهدای ترور: سخنرانی رئیسی در سازمان ملل انعکاس حق‌طلبی بود
خانواده شهدای ترور: سخنرانی رئیسی در سازمان ملل انعکاس حق‌طلبی بود
خانواده شهدای ترور کشور با صدور پیامی، از رئیس‌جمهور کشورمان به دلیل مواضع اصولی ایشان در مجمع عمومی سازمان ملل متحد قدردانی و مواضع وی را انعکاس حق‌طلبی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، خانواده شهدای ترور کشور با صدور پیامی، از رئیس‌جمهور کشورمان به دلیل مواضع اصولی ایشان در مجمع عمومی سازمان ملل متحد قدردانی کرد.

متن پیام به این شرح است:

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر سیدابراهیم رئیسی

با سلام و احترام

سخنرانی پر مغز و شیوای حضرتعالی در مجمع عمومی سازمان ملل انعکاس حق‌طلبی، آزاداندیشی، ظلم‌ستیزی و صلح دوستی ملت بزرگ ایران بود. همانگونه که با حضور سال گذشته جنابتان در آن مجمع، صدای رسای ملت ایران بودید امسال نیز با دفاع از قرآن مجید و ساحت اسلام عزیز، صدای مسلمانان و مؤمنان و موحدان راستین عالم بودید.

بازگویی دردهای ملت ایران توسط آن جناب، که ناشی از تحمل بیش از چهار دهه تروریسم و خشونت‌طلبی گروهک‌های تروریستی مورد حمایت غرب و تقدیم هزاران شهید ترور بوده، امیدبخش ملت ایران و خانواده‌ها و بازماندگان ترور است. این کلام بدون تردید از باب مجاملات و تعارفات معمول نبوده و نیست. مردم ایران شاهد بودند که چگونه امسال گروهک تروریستی منافقین با محدودیت‌های جدید و جدی در برخی از کشورهای اروپایی پشتیبان تروریسم مواجه گردید.

اهتمام شخص جنابعالی و دولت محترم و مجموعه نظام به ضرورت ایجاد فشار بر تروریست‌های قاتل ملت و کشورهای حامی آن‌ها و حمایت از خانواده شهدا که سال گذشته و از تریبون سازمان ملل بر لسان‌تان جاری شد، نوید شنیده شدن صدای خانواده‌های قربانیان و شهدای ترور را می‌داد.

تکرار دادخواهی جنابعالی به نیابت از مردم ایران نیز بار دیگر این نوید را به خانواده بزرگ شهدای ترور کشور می‌دهد که علاوه بر محاکمه تروریست‌ها شاهد رخدادهای مهم و مؤثر دیگری در این زمینه باشیم.

خانواده شهدای ترور کشور بار دیگر مراتب تشکر و قدردانی خود را از مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی ایران اعلام می دارد. توفیقات بیش از پیش جنابعالی در خدمت به ملت شریف و قدردان ایران و سلامتی مقام معظم رهبری و طول عمر ایشان را از خدای متعال خواستاریم.

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

Visits: 1