خانواده‌هایی فاقد امکانات اولیه/لزوم مشارکت خیرین برای رفع محرومیت از پاتاوه

بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، هستند خانه‌ها و خانواده‌هایی که در گوشه‌ای از همین شهرها هنوز طعم شیرین امکانات را دریافت نکردند و مانند سال‌های خیلی دور در همان خانه‌های قدیمی با سقف چوبی و در و دیوار ترک خورده شب و روز می‌کنند.

خانه‌های قدیمی و کاه‌گلی علی‌رغم ایمن نبودن هنوز سقفی برای زندگی هستند اما گاهی محرومیت به همین جا ختم نمی‌شود در دهستان پاتاوه خانواده‌هایی زندگی می‌کنند که حتی فاقد سرویس بهداشتی و حمام هستند.

پیرزن، پیرمرد روستایی چشم‌ امید به مساعدت مسوولان دارند. در همین خصوص حمید پسنده مسوول گروه جهادی و فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) با بیان اینکه هنوز خانه‌هایی هستند که فاقد سرویس بهداشتی و حمام هستند، حتی خانه‌ای که در آن زندگی می‌کنند قابل زندگی کردن نیست.

وی با اشاره به اینکه همه تلاش خود را برای رفع غبار محرومیت در پاتاوه انجام می‌دهیم، افزود: در برخی روستاها مردم فاقد امکانات مانند حمام و سرویس بهداشتی هستند.

وی خاطرنشان کرد: نیازمند مساعدت مردم و گروه‌های جهادی و خیرین برای رفع غبار محرومیت از چهره مردمان دیارمان هستیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بویراحمد
وقف چشمه همیشه جاری و احسانی ماندگار

هادی خورشیدیان گفت:وقف به عنوان یک عمل صالح و باقی و عاری از منت می باشد که مثل یک چشمه همیشه جاری بوده و از ثمرات آن در طول سالیان میتوان بهره مند بود.

بویراحمد
اعلام خطر استاندار از وضعیت کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ماه های پیش رو تشخیص آنفولانزا و کرونا سخت است باید مراقبت صورت گیرد خبر بد این است که افراد جوان و توانمند بستری هستند و فقط سالمندان در بخش کرونا بستری نیستند.

بویراحمد
پدر شهید والامقام دهرابپور به فرزند شهیدش پیوست

پس از سال‌ها درد و رنج فراق فرزند پدر شهید والامقام دهرابپور به فرزند شهیدش پیوست.