حمله پهپادی حزب‌الله به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی
حمله پهپادی حزب‌الله به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی
مقاومت اسلامی لبنان که ساعتی پیش از حمله به چند موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی خبر داده بود، در بیانیه دیگری اعلام کرد پایگاه‌ها و نظامیان اسرائیلی را هدف حمله پهپادی قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، جنبش حزب‌الله لبنان، شامگاه امروز (جمعه)، در بیانیه‌ای از حمله پهپادی مواضع ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.

مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد با ۳ پهپاد تهاجمی پادگان «یفتاح قدیش» و گروهی از نظامیان صهیونیست در شرق شهرک «حتسودت یوشع» را هدف قرار داده که پهپادها به اهداف موردنظر اصابت کرده‌اند.

این بیانیه در حالی صادر شده است که حزب‌الله ساعتی پیش از ۳ حمله به مواضع و تجمع نظامیان صهیونیست در مجاورت خطوط مرزی لبنان خبر داده بود.

مقاومت اسلامی لبنان در ۳ بیانیه کوتاه اعلام کرد دو گروه از نظامیان صهیونیست را در بین منطقه‌های «حدب البستان» و «برکه ریشه» و منطقه‌ «الضهیره»، موضع نظامی «رامیم» و گروهی از نظامیان پیاده نظام ارتش رژیم صهیونیستی را با استفاده از راکت و تسلیحات مناسب هدف قرار داده است.

حزب‌الله لبنان از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، عملیات‌های خمپاره‌ای، راکتی و پهپادی خود را علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی آغاز کرده است.

Views: 1