حمله پهپادی به ۲ پایگاه آمریکایی در سوریه
حمله پهپادی به ۲ پایگاه آمریکایی در سوریه
منابع رسانه‌ای عراقی از حمله پهپادی امروز به دو پایگاه اشغالگران آمریکایی در سوریه خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، منابع رسانه‌ای از حمله پهپادی به پایگاه اشغالگران آمریکایی در «التنف» و «الرکبان» در سوریه خبر دادند. 

پایگاه التنف مهم‌ترین مقر نظامیان آمریکایی در جنوب شرق سوریه محسوب می‌شود که در مثلث مرزی سوریه، عراق و اردن واقع شده است.

کانال تلگرامی صابرین، در خبری فوری نوشت که مقاومت عراق، در راستای اعلام همبستگی با مقاومت غزه و محکومیت تداوم جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین با حمایت آمریکا، دو پایگاه نظامیان آمریکایی در التنف و الرکبان را هدف حمله پهپادی قرار داد. 

از چند روز پیش گروه‌های مقاومت عراقی که در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه و بمباران مناطق مسکونی و کشتار غیرنظامیان فلسطینی برای مداخله مستقیم در تقابل با صهیونیست‌ها و در حمایت از مقاومت فلسطین اعلام آمادگی کرده‌ بودند، رسما به نبرد طوفان الاقصی پیوسته‌اند و طی چند روز اخیر بارها مواضع نیروهای آمریکایی در پایگاه الحریر در شمال عراق و پایگاه عین الاسد در غرب این کشور را هدف حملات پهپادی و راکتی قرار داده‌اند. مقاومت عراق همچنین از چند روز پیش پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی را در سوریه نیز هدف قرار می‌دهد. پایگاه التنف در شرق سوریه و پایگاه آمریکایی در میدان گازی کونیکو در شمال شرق سوریه از جمله مقرهایی است که طی این روزها از سوی مقاومت عراق هدف حمله پهپادی یا راکتی قرار گرفته است. 

Visits: 0