حمله حزب الله به ۵ مقر نظامیان اسرائیلی
حمله حزب الله به ۵ مقر نظامیان اسرائیلی
جنبش حزب الله لبنان خبر داد که پنج مقر متعلق به نظامیان صهیونیستی را در مرزهای این کشور با فلسطین اشغالی هدف قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، جنبش حزب الله لبنان بعد از ظهر امروز یکشنبه با انتشار بیانیه‌ای از ادامه حملات به مواضع نظامیان رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

شبکه خبری المنار به نقل از حزب الله گزارش داد، نیروهای مقاومت امروز پنج مقر مرزی صهیونیستها را هدف قرار دادند عبارت است از: جل العلام، برکه ریشا، رامیا، المناره و العباد.

حزب الله خبر داد که این حملات به صورت مستقیم و با سلاح مناسب صورت گرفته است. این جنبش ساعاتی پیش نیز از حمله به مقر نظامی صهیونیستی در «حانیتا» خبر داد که به هلاکت نظامیان اسرائیلی منجر شده است.

حزب الله تأکید کرد، این حمله در پاسخ به کشته و زخمی شدن خبرنگاران در شهرک «علما الشعب» و غیر نظامیان در شهرک «شبعا» است و در جریان آن، نیروهای حزب الله، دو تانک متعلق به ارتش اشغالگر را منهدم کردند.

این جنبش لبنانی با اشاره به اینکه در این حمله، دو تانک مرکاوا و یک نفربر منهدم شده است، خبر داد که در پی این حملات، چندین نفر از سربازان اسرائیلی کشته و زخمی شدند. این حملات، با موشک هدایت‌شونده صورت گرفته است.

لحظاتی پیش، در ادامه عملیات نیروهای مقاومت موسوم به «طوفان الاقصی»، چندین موشک از جنوب لبنان به سمت شهرکهای اسرائیلی واقع در شمال فلسطین اشغالی شلیک شد.

 در پی این حملات، آژیرهای خطر در همه شهرکهای صهیونیستی واقع در نزدیکی مرز لبنان به صدا درآمد. بیشتر این حملات به سمت الجلیل بوده است. چندین موشک نیز به شلومی و نهاریا در شمال فلسطین اشغالی اصابت کرد.

Visits: 2