حمله حزب‌الله به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی
حمله حزب‌الله به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی
مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد گروهی از نظامیان صهیونیست و یک پادگان ارتش رژیم صهیونیستی را در خطوط مرزی لبنان با استفاده از تسلیحات مناسب و راکت‌های هدایت‌شونده مورد حمله قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، جنبش حزب‌الله لبنان، بعدازظهر امروز (دوشنبه)، در دو بیانیه جداگانه از حمله به مواضع و نظامیان رژیم صهیونیستی در مجاورت خطوط مرزی لبنان خبر داد.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه نخست خود اعلام کرد که در حمایت از مردم غزه و مقاومت فلسطین، حدود ساعت ۱۱ صبح امروز به وقت محلی پادگان اسرائیلی «پرانیت» را با راکت‌های هدایت‌شونده هدف حمله قرار داده است.

در ادامه این بیانیه اشاره شده است که راکت‌های شلیک‌شده با اهداف مورد نظر برخورد داشته‌اند و تعدادی از نظامیان صهیونیست کشته یا مجروح شدند.

حزب‌الله در بیانیه دوم خود اعلام کرد موضع نظامی «الراهب» در نزدیکی خطوط مرزی لبنان را با استفاده از تسلیحات مناسب هدف حمله قرار داده است.

مقاومت اسلامی لبنان که از ابتدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، در نقاط مختلفی از خطوط مرزی وارد درگیری با ارتش رژیم صهیونیستی شده است، طی هفته‌های گذشته ده‌ها فایل ویدئویی از حملات موفق خود به پایگاه‌ها و نظامیان صهیونیست منتشر کرده است.

حزب‌الله همچنین اخیرا اعلام کرده است که با تشدید حملات رژیم صهیونیستی در نوار غزه در چندین مورد از موشک‌های «برکان» علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی استفاده کرده است.

Visits: 2