جذب کمک های مردمی موکب شهدای مدافع حرم بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد
جذب کمک های مردمی موکب شهدای مدافع حرم بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد
«موکب شهدای مدافع حرم » واقع در مرز شلمچه سه راه یادمان ‌و در کنار پارکینگ بزرگ اربعین، اجتماعی است از همه دلدادگان و شیفتگان اباعبدالله الحسین (ع) که در این سالها بار پذیرایی از زوار حسینی را در کنار سایر مواکب در مرز شلمچه استان خوزستان برعهده دارد.

پایگاه خبری شباویز / «موکب شهدای مدافع حرم » واقع در مرز شلمچه سه راه یادمان ‌و در کنار پارکینگ بزرگ اربعین، اجتماعی است از همه دلدادگان و شیفتگان اباعبدالله الحسین (ع) که در این سالها بار پذیرایی از زوار حسینی را در کنار سایر مواکب در مرز شلمچه استان خوزستان برعهده دارد.

با توجه به افزایش چشمگیر تعداد زوار در سال‌های اخیر، بر آن شدیم با نذورات مردمی و کمک های واقفین و خیرین به موکب شهدای مدافع حرم در اربعین حسینی زمینه پذیرایی و اسکان زائران اباعبدالله الحسین علیه السلام و خدمات فرهنگی را فراهم آوریم.

موکب شهدای مدافع حرم از سال‌های قبل تاکنون به نمایندگی از بقاع متبرکه و واقفین خیراندیش کهگیلویه و بویراحمدی در مرز شلمچه مستقر بوده است و در نظر دارد نذورات حسینی عزیزان را به موکب شهدای مدافع حرم در زمینه پذیرایی و خدمت به زائران اباعبدالله الحسین علیه‌السلام اختصاص دهد.جهت واریز کمک های نقدی خود میتوانید از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۸۷۱۷۰۴۲۰۲ به نام طرح اربعین حسینی استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام نمایید.

Visits: 8