بیست‌وششمین روز جنگ غزه؛ ۸۷۹۶ شهید، بیش از ۲۲ هزار مجروح
بیست‌وششمین روز جنگ غزه؛ ۸۷۹۶ شهید، بیش از ۲۲ هزار مجروح
وزارت بهداشت فلسطین در بیست‌وششمین روز جنگ غزه اعلام کرد که شمار شهدای نوار غزه به ۸۷۹۶ نفر افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، وزارت بهداشت فلسطین، امروز (چهارشنبه، ۱ نوامبر) در بیست‌وششمین روز عملیات «طوفان الاقصی» علیه رژیم صهیونیستی و حملات مستمر این رژیم علیه مردم نوار غزه، اعلام کرد که شمار شهدای این جنگ تاکنون به ۸۷۹۶ نفر از جمله ۳۶۴۸ کودک و ۲۲۹۰ زن و شمار مجروحان به ۲۲۲۱۹ نفر رسیده است. 

وزارت بهداشت فلسطین، بعد از ظهر امروز (چهارشنبه، ۱ نوامبر) در بیست‌وششمین روز عملیات «طوفان الاقصی» علیه رژیم صهیونیستی و حملات مستمر این رژیم علیه مردم نوار غزه، اعلام کرد که شمار شهدای این جنگ تاکنون به ۸۷۹۶ نفر از جمله ۳۶۴۸ کودک و ۲۲۹۰ زن و شمار مجروحان به ۲۲۲۱۹ نفر رسیده است. 

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه بامداد امروز نیز گفت که هنوز پیکر هزاران شهید حملات رژیم موقت صهیونیستی به این منطقه، زیر آوارها است که در حال حاضر دسترسی به آنها میسر نیست.

تداوم بمباران غزه و کشتار زنان و کودکان فلسطینی در حالی برای بیست‌وششمین روز متوالی ادامه دارد که کشورهای غربی حامی رژیم صهیونیستی تا کنون هرگونه قطعنامه آتش بس در شورای امنیت را وتو کرده و یا به جای تلاش برای توقف کشتار و بمباران فلسطینیان به دنبال تصویب قطعنامه‌هایی در حمایت بیشتر از تل‌آویو هستند.

کتائب شهید عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس، شنبه ۱۵ مهر (۷ اکتبر ۲۰۲۳) در واکنش به جنایات مستمر رژیم اشغالگر از جمله کشتار فلسطینیان، هتک حرمت مسجدالاقصی، یورش شهرک نشینان با حمایت نظامیان صهیونیست و بیش از هفت دهه جنایت علیه ملت فلسطین، با اجرای عملیات پیش‌دستانه طوفان الاقصی، به اراضی اشغالی فلسطین حمله کرد و در مقابل نیز رژیم اشغالگر بمباران شدید نوار غزه را کلید زد.

Visits: 1