برگزاری نمایشگاه شمیم حسینی در بقعه متبرکه امام زاده شاه مختار(ع)

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، نمایشگاه شمیم حسینی جهت کمک به هیأت مذهبی در بقعه متبرکه امام زاده شاه مختار (ع) شهرستان بویراحمد برگزار می گردد.

سید نورالله جنتی پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در قالب طرح شمیم معرفت، شصت هیأت مذهبی شاخص استان که توسط سازمان تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و توسط اوقاف و امور خیریه استان کمک هزینه خرید مواد غذایی پرداخت می‌گردد.

جنتی پور بیان :جلسه هماهنگی برای اجرای هرچه بهتر طرح شمیم معرفت با حضور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان امروز یازدهم شهریور ماه برگزار گردید.
وی گفت : اولویت در طرح با هیأت مذهبی مستمر و شاخص می باشد که با در دست داشتن کپی مجوز فعالیت، معرفی نامه از سازمان تبلیغات اسلامی، کپی کارت ملی مسؤل هیأت و مراجعه به نمایشگاه شمیم حسینی در بقعه متبرکه امامزاده شاه مختار(ع) شهرستان بویراحمد برای اخذ حواله در موعد مقرر اقدام نمایند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت :نمایشگاه شمیم حسینی از تاریخ دوازدهم لغایت پانزدهم شهریورماه برگزار می‌شود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بقاع متبرکه
برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در بقعه متبرکه امامزاده صفدر(ع) روستای طولیان

همایش شیرخوارگان حسینی در بقعه متبرکه امامزاده صفدر(ع) روستای طولیان شهرستان کهگیلویه برگزار می‌شود.

سوگواره بصیرت عاشورایی
بقاع متبرکه
«کِرامَتُنا الشهاده» شعار اصلی و محوری سوگواره بصیرت عاشورایی

هشتاد بقعه متبرکه در هشت شهرستان استان کهگیلویه و بویراحمد میزبان سوگواره بصیرت عاشورایی می باشند.

بی بی حکیمه
بقاع متبرکه
آشنایی با امام زاده بی بی حکیمه(س) دختر امام موسی کاظم(ع)

آستانه نورانی این امام‌زاده واجب التکریم، کانون معرفت زائرانی است که از سرتاسر کشور، به ویژه استان‌های هم جوار، کشورهای حوزه خلیج فارس و شیعه نشین از جمله کویت، قطر، بحرین، امارات و دیگر کشورهای عربی از قبیل لبنان، عراق، سوریه و عربستان، از سده‌های پیشین تاکنون با رایحه دوستی اهل بیت(ع) و با توشه‌ای از معرفت، به زیارت و سیاحت این معصوم‌زاده می‌آیند.